2737
2739

من خیلی شرمندم اینومیگم دوستان ببخشید بخدا اگ دسترسی ب پزشک داشتم این حرفو اینجانمیزدم .من دیروز ازپماد زایلاپی برای ناحیه تناسلی استفاده کردم که بعدش اپلاسیون کنم ک جورشد ..بعد نیم ساعت دیدم لبه های واژنم سوزش داره قرمز ومتورم شده .الانم خیلی میسوزه وتیکه تیکه زخم شده انگار .نمیدونم چیکارکنم خیلی درددارم کسی این مشکل داشته؟

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زایلاپی واسه بیحسی هستش شاید اپیلاسیون

باعث این کارشده

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
حساسیت به این پماد داشتی بهتره دکتر بری

من هنوزقرنطینم ب

نمیتونم برم دکتر میترسم ازطرفبم میگم نکنه عفونت کنه و..

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
زایلاپی واسه بیحسی هستش شاید اپیلاسیون باعث این کارشده

اپلاسیون نکردم فقط زایلاپی زدم حساسیت داشتم بهش

2738

احتمالا شما خیلی پمادزدین که پوستتون اینجور شد  درد الانتونم بخاطر‌اینکه اثر پماد رفته چون خودم اینجور شدم و‌اگه‌زخم خون میاد حتما اون شخصی که واسه شما اپلاسیون انجام داد بلد نبوده  یا حواسشو درس جمع نکرده که شما زخم شدید

احتمالا شما خیلی پمادزدین که پوستتون اینجور شد  درد الانتونم بخاطر‌اینکه اثر پماد رفته چون خودم ...

عزیزم مم اصلا اپلاسیون نکردم فقط زایلاپی زدم 

پس یا پماد تاریخ گذشتس یا شما حساسیت دارید

احتمالا تاریخ گذشتست ایول

من اپی لیدی میزنم.میتونم از این پماد برای بی حسی استفاده کنم؟ مجردم

اره عزیزم من خودمم مجردم تازه خودمم اپلاسیون میکنم برا خودم 

پماد رو بببببمال ب خودت بعد پلاستیک فریزری رو بگیر روش تا بمونه بعد دیگه خودت متوجه میشی ک دیگه سر شدی و حس نداری کرما رو با دستمال پاک کن حالا ببببببزززززززززززن😂😂😂😂

2706