2733
2734

دیروز عصر تامیک زدم ولی مث اینک مشکل رخ داده بود نمیشد عکس لود کنی....

همکارمو دوس دارم ولی یه مشکلی ک هست اینه ک اعتمادم نسبت ب پسرا خراب شده سر یه قضیه ای ...وقتی حرفش شد ب اینم گفتم ....حالا این پیاما رو خودش یهو داد...اخرشم گفت همسر دوست پیام داده کارم داره واسه همین دیر ج میدم اسکرینم داد 

ببینین این حرفاش از روی انسان دوستیه یا علاقه اخه خیلی کار و مشغله داره تو این وضعیت مگ مهمه براش

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی داده گلم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2738

اگه دوسش داری میخوای دلشو بدست بیاری سعی کن حرفشو قبول کنی یهویی از خودت ی دختر قوی بساز 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
چت دوم با همسر دوستشه؟؟

نه همش با خودمه اخرش چتشو با همسر دوستش گذاشت ک مثلا من فک نکنم با کسیه اونم بخاطر کمک ب من ک بدونم همه مردا خائن نیستن اخه درک نمیکنم اون چرا باید ب من کمک کنه تو این مشغله هایی ک داره

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.
2706