2737
2734

اون آمپول سرکه میزنن درددارع...بقیش متوجه نمیشی تابعدازاینکه سرش بیفته بیایی خونه😑😑

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درد اصلا نداره مطمعن باش دوتا دندونامو عصب کشی و پر کردم فقط یه کوچولو بی حسیه درد داره استرس نداشته باش ولی بعدش که بی حسی رفت دردش زیاده

نه گناه کن 😊 نه التماس خدا کن😉
بستگی به مهارت دکتر داره

من ۲ تا دکتر میرم یکیشون اصلا درد نداره

ولی یکیشون وقتی سر شدنش رفت درد داشت یکی دو روز که اونم با ژلوفن خوب شد

نگران نباش

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

من ۳تارو عصب کشی کردم

نه خیلی فقط دردت که گرفت مسکن بخور ژلوفن بعدم فقط شیر خنک بخور

به دکتره بگو ۱سر کارتو انجام بده هم عصب کشی و هم روکش 

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2738
ینی بعدش درد داره؟

آره میایی خونه سرش میفته دردش تازه میفهمی ...البته بایدمسکن بخوری....

تایکی دورزهمینجوریه...ولی من میگم جای مسکن چرک خشک کن بخورشیش ساعت یبار

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
درد اصلا نداره مطمعن باش دوتا دندونامو عصب کشی و پر کردم فقط یه کوچولو بی حسیه درد داره استرس نداشته ...

خب من بعد اون میخوام برم عقل رو بکشم بنظرت درد داره یا اینکه میتونم

خب من بعد اون میخوام برم عقل رو بکشم بنظرت درد داره یا اینکه میتونم

ببخشید من جواب میدم از اون خانوم پرسیدی

ولی عقل کشیدن بستگی داره

برای بعضیا جراحی میخواد بعضیا نمیخواد

من هیچ کدوم از ۴ تاش جراحی نخواست

تا ۲ روز خون ریزی داشت و تا یه هفته خیلی درد داشت به طوری که با ژلوفنم خیلی اروم نمیشد

تا یه ماهم دندون کناریش حساس بود دهنمو باز میکردم درد میگرفت

به دکتر که گفتم گفت چون کنارش خالی شده حساس شده طبیعیه ، بعد یه ژل زد روش

دیگه بعد از یه ماه اونم دیگه خوب شد

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

بچه ها شما كه تجربه دارين من چن ماه پيش يه دونه پر كردنى داشتم از همون روز تا الان دردش نيفتاده 

خود بخود درد نداره فقط شديد حساس شده با كوچكترين تماسى تير ميكشه 

بايد چكار كنم

سينه ام دكان عطاريست... دردت چيست؟!
2706