2733
2739
عنوان

گوشت اضافه در واژن در بارداری اول

13775 بازدید | 25 پست

سلام خانم ها وقت بخیر

من 36 هفته باردار هستم تغریبا 2هفته ای میشه متوجه شدم ک داخل واژنم چیزی شبیه گوشت هست ک دقیقا لبه واژنه و خیلی نگرانم و تازه متوجه شدم بیرون واژنم هم لبه سمت راست یک تکه متورم شده از بدنم و شبیه اینکه رگ متورم میشه خیلی نگرانم و ترس اینو دارم ک نتونم طبیعی زایمان کنم و کلا از زیگیل تناسلی و خیلی چیزای دیگه ترس دارم لطفا همه راهنمایی کنید ممنون میشم   

این دومی رو ک گفتی منم دوهفتست زدم بهداشتم نگاش کرد گفت بر اثر گرمازدگی جوش گوشتیه دیر میره 

اولی که گفتی دقیقا داخل واژن؟

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه یه چیزی مثل زبونه کوچیک مثلثی شکله مال من بعد زایمان اومد بیرون الان رفته تو دکتر گفت پرده بکارته که زده بیرون

تآ زَمآنیْ کِهْ رِسیدَنْ بِهْ تُو اِمْکآنْ دآرَدْ∞❤️ زِنْدگی دَرْد قَشَنْگیستْ کِهْ جَرْیآنْ دآرَدْ🖇💕
2728
اگه یه چیزی مثل زبونه کوچیک مثلثی شکله مال من بعد زایمان اومد بیرون الان رفته تو دکتر گفت پرده بکارت ...

چشمت روشن پرده را دیدی 😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
چشمت روشن پرده را دیدی 😂😂😂

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂

تآ زَمآنیْ کِهْ رِسیدَنْ بِهْ تُو اِمْکآنْ دآرَدْ∞❤️ زِنْدگی دَرْد قَشَنْگیستْ کِهْ جَرْیآنْ دآرَدْ🖇💕
اگه یه چیزی مثل زبونه کوچیک مثلثی شکله مال من بعد زایمان اومد بیرون الان رفته تو دکتر گفت پرده بکارت ...

چمدت بعدش رفت تو؟

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738
خیلی ببخشید ولی شبیه ی تکه گوشت ب اندازه بند انگشته 

ببخشیدلابیاواژنتون میگیدلابد؟😐

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
2706