2733
2734
عنوان

حرفهای خواستگارم 😐😐😐

1043 بازدید | 104 پست

یه خواستگار واسم اومده ۱۲ سال بزرگ تر 

الان من ۱۸ سالمه اون ۳۰ 

بهم میگفت من اصلن دوست ندارم برم دختر هم سن خودم بگیرم من دختر شیطون و ترگل ورگل میخام  

زن جووون دوست دارم 

بعد گفتم خب همون طور که شما زن جوون دوست داری دخترا ام شوهر جوون دوست دارن دیگه مثلا یه دختر ۲۰ ساله که نمیاد با شمایی که ۳۰ سالته ازدواج کنه ( حالا اینو گفتم که یعنی بفهمه منم شوهر پیر دوست ندارم منم جوون میخام) 

(اینم بگم ایشون هیجی از خودش نداره 

بیکار بیکار 

ن خونه داره ن ماشین هیچی نداره ولی باباش گفته بهت میدم همچی) 

بعد گفت من به خاطر شرایط بابام هر جا برم خواستگاری بهم دختر میدن حتی دختر ۱۴ ساله 

گفتم خب شما از خودت چی داری درسته پدرتون وضعش خوبه شما بگو خودت چقدر سرمایه داری 

گفت من ؟ من چیزی ندارم 

منم گفتم پس انقدر ادعا نکنید 😂😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

😐😐😐😐😐 اره ترگل ورگل میخاد ک ابش کنه ادم با یکی همسن خودش ازدواج میکنه هنو پایه کاراش نبس چ برسه این فاصله الیته اینجا ی تبصره هم وجود داره ک شاید واقعا خوب باشه

من تا حالا ندیدم کسی که از  من بالاتره پشت سرم چیزی بگه !!!!!            گرفتید چیشد؟

یه بار یه خواستگاری برای من اومد

بعد که جلسه تموم شد مادرش اومد ور خونمون به مامانم گف ببخشید سایز پستونای دخترتون چنده؟؟😐

پسرم گفته بپرس برام مهمه😒😒😒

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

مرده رو با 💩 مساوی کردی رف😐😅😅😅😅😅😅

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی 😊❤🌹                   طُ بهترین اتفاق زندگیمی 👩‍❤️‍👨✨🧿❤️            مازندران 😎✨❤️                      
2706