2733
2734

مثل اسب کار میکنم انقد سرپام کمر درد میگیرم

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تو این ایام کرونایی که اکثرا خونه ایم ولی رفت و آمدمون فقط خونه ی بابامه و باغ!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738

تا پسرم بیدار شه ۲ظهره تا خوابه کتاب میخونم ورزش میکنم غذاشو میخورم ماسک میزارم حموم ارایش پاشه دیگه دراختیاراونم عصرها باهمسرم میریم پارک خرید داشته باشم خونه خواهرم مادرم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
کاش بمیرم بچه داری. یه شوهر قدرنشناس

خدا نکنه دیوونه زبونت گاز بگیر اینطوری داری بچتو نفرین میکنی

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

غذا تمیز کاریه خونه 

کارای بچم

اون میریزه من جمع میکنم

بازی میکنم باهاش

درس میخونم

معمولا سه شب در هفته خودمون میریم دور میزنیم بیرون

خونه مامانمو مادرشوهرم میریم

ورزش میکنم

تلویزیون نگاه میکنم

کتاب مبخونم

اینستا میرم

اینجا میام

همینا دیگه

دانشگاها که باز بود پنج روز در هفته صبح تا ظهر دانشگاه بودم بقیه کارا تو نصفه دیگه روز

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
2706