2733
2734

لطفا راهنماییم کنین مثلا میشه خورشت رو صبح تا شب داخلش بمونه بپزه؟

خانوم هستم نام کاربریم رو همینجوری زدم یهویی ثبت شد دیگه هم عوض نمیشه 😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من توزوودپزبلدم😐

واسه این میگم چون میخام خورشت رو شب دیر بار بزارم صبح خانوش کنم واسه ناهار اماده باشه نمیدونم توارامپز اینجوری میپزه یانه 

صبح تا شب ؟!  

من مجردم ولي  من اول تَو زود پز پياز و نفت ميدم بعدم گوشت بعدم اگه قيمه باشه يكم رب و ادويه و يكم اب بعد درشو ميبندم و ٢-٣ ساعت ميزارم بمونه

منم آن شيخ سيه روز كه در آخر عمر لاي موهاي تو گم كرد خداوندش را ...
اگه میخوای صبح تا شب تو قابلمه بپز آرام پز کمی زود از قابلمه میپزه صبح تا شب نمیخواد که

ببخشید شب تا صبح اشتباه نوشتم 

واسه این میگم چون میخام خورشت رو شب دیر بار بزارم صبح خانوش کنم واسه ناهار اماده باشه نمیدونم توارام ...

بریزتوزودپزیه یه ساعت همچین جامیفته آماده میشه کیف میکنی😋

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
2738
بله ميشه آب هم نميخواد زيادتر بريزي همون قدري كه ميخواي آخر سر آب داشته باشه بريز  چون خيلي مل ...

مثلا شب ساعت ۱۲ بزارم تا ۱۲ ظهر فردا میشه داخلش اروم بپزه یانه میسوزه ۱۲ ساعت ؟

بریزتوزودپزیه یه ساعت همچین جامیفته آماده میشه کیف میکنی😋

زودپز مرتب استفاده میکنم ولی شنیدم غذا توارام پز خوشمزه میشه خیلی واینکه صبح دیر ازخاب پا میشم خورشامو خاستم از شب قبل باربزارم 

میسوزه صبح بزاری تو آرام پز تا ظهر میپزه اگه میخوای شب بزاری تو قابلمه بزار زیرش را کم کن

جدی شب تا صبح میسوزه یعنی؟

2706