2737
2734

اینقدر سوالهای مسخره نپرسید

اینقدر تاپیک بیخود نزنید اه 

چقدر مسخره بازی شده اینجا

بجای اینکه ازتجربیات همدیگه بگید 

دیگه هیچ کسی تاپیک پزشکی و سوالهای این سبکی رو جواب نمیده همه رفتن سمت بچه بازی

همش چیزای منفی و سوالات مسخره میپرسید

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

موافقا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاملا موافقم 

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 

احسنت...بخدا تو تایپیکایی که میزنن خواستم همینو بگم...برو بابا از تو گوگل جواب سوالتو پیدا کن...ولی گفتم بهشون برمیخوره

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
2738
شاید باورت نشه ولی داشتم ب همین فکر میکردم ک همه تاپیکایی ک میزنن ی عده قبلا زده شده خب برن بخووووو ...

دیوونمون کردن دیگه 😀

موافقم ولی خب اینجا پزشک نداریم که جواب بدن ، اگه هم راهنمایی کنن ممکنه خطرناک باشه 

جواب سوالای پزشکی هم میشه تو گوگل سرچ کرد 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
احسنت...بخدا تو تایپیکایی که میزنن خواستم همینو بگم...برو بابا از تو گوگل جواب سوالتو پیدا کن...ولی ...

هرچی به ذهنشون میرسه تاپیک میزنن. حالا درباره هرچی میخواد باشه

2706