2737
2739
عنوان

همسر خوبی نبودم

| مشاهده متن کامل بحث + 3735 بازدید | 149 پست
بقیشششش

الان بچم شش سالشه با شوهرم خوبم. یه زمین دیگه هم خریده بنام خودم. و مقداری سکه و...  

مهمتر از همه ک گوش بحرفمه. 

ولی تا میریم دیدن خانوادش من اخلاقم سگی میشه. اصلا نمیتونم ببخشمشون. الان تو خونه مثلا ما زندگی میکنن در حالی ک به همه گفته بودن مال بچمونه

🤦‍♀️

اگه ما حرف نمیزدیم حوصلت سر میرفت بعد از تاپیک میرفتی بعد گمش میکردی میموندی تو کف.از این زاویه بهش نگاه کن😃

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بچم شش سالشه با شوهرم خوبم. یه زمین دیگه هم خریده بنام خودم. و مقداری سکه و...   مهمتر از ...

ولش کن بابا

بزار انقدر زر زر کنن

تا جر بخورن😐😐

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2731
الان بچم شش سالشه با شوهرم خوبم. یه زمین دیگه هم خریده بنام خودم. و مقداری سکه و...   مهمتر از ...

متوجه نشدم الان کدوم خونه هستن؟خونه اولیتون؟

قدر چیو بدونه؟، مال هفت هشت سال پیشه خواهر😏

دیدی قابل قدر دونستن 😏

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
اگه ما حرف نمیزدیم حوصلت سر میرفت بعد از تاپیک میرفتی بعد گمش میکردی میموندی تو کف.از این زاویه بهش ...

اینم حرفیه🤔ولی اخه بعضی موقع ها لج ادمو در میارید. 😎

هیچوقت نتونستم از روی ظاهر دیگرانو قضاوت کنم‌😑شما چجوری بدون هیچ دیدنی حتی، اینقد بلدید؟؟ 🤔😒
2738
بچه ها یه حسی بهم میگ شوهر اسی از فضا اومده😐 باور کنید همچبن مردی وجود نداره اصلا😒 مردا اگ اگ ...

نگفتم 24ساعته کمک ممیده. ولی خوب بعد زایمان خیلییییییییییییی کمک میداد. خصلتهای بدم داره مثلا رمانتیک نیس اهل سورپرایز نیس. ولی هرچی داره میریزه به حساب من جز خرج خورد خوراک. دلیلم نداره دروغ بگم. زندگی ما اصلا هم خوب نبوده همش در حال گریه بودم من

اینم حرفیه🤔ولی اخه بعضی موقع ها لج ادمو در میارید. 😎

عشقی توو 😁میایم اینجا حرف بزنیم سبک بشیم دیه نمیایم که اتم بشکافیم

نگفتم 24ساعته کمک ممیده. ولی خوب بعد زایمان خیلییییییییییییی کمک میداد. خصلتهای بدم داره مثلا رمانتی ...

میدونی چرا چون ناشکر بودی عزیزم برو تاپیک های منو بخون تا بفهمی من مادر شوهرم زد تو گوشم شوهرم گفت تو حق نداری ازش ناراحت باشی

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
نگفتم 24ساعته کمک ممیده. ولی خوب بعد زایمان خیلییییییییییییی کمک میداد. خصلتهای بدم داره مثلا رمانتی ...

توام تا حدودی حق داشتی واقعا.وقتی میگی تو ناز و نعمت بودی و رفتی حاشیه شهر یعنی توام فداکاری کردی

2706