2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماه ۹میتونی البته هرکسی یه جوریه دیگه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

من ۳۸ هفته رنگ کردم ،البته رتگ خالی دکلره نه ،۴۰ هفته هم زایمان کردم

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
2738

نکنی بهتره.... 

من 36 هفته فقط رفتم واسه اصلاح و کوتاهی  همین... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
مطمعن برای ادن بوده؟ 

اره قبلش همه ازمایش ها سونو هاش سالم بوو بعد دکتر پرسید ک هفته اخر رنگ ک نکردی اونم گفت اره گفت کامل رو جنینت تاثیر گذاشته بدن هرکسی با کسه دیگه فرق داره بچش انقد پیش فعاله فقط با قرص اروم میشه سر هیچ و پوچ الکی حالا شاید بزرگ شه بهتر شه