2726
عنوان

اونایی که میگن حق این دختر مرگ نبوده...

| مشاهده متن کامل بحث + 2686 بازدید | 66 پست
یا خدا .راست میگی؟

باور  ن

ولی بابای من منو نمیزد بخاطر این موضو کتکم یه بار زد اونم سر کنکورم

کلا گیر میده یه بار گریه میکرد تو قبول نشی شاغل نباشی من بمیرمم تو گور عذاب میکشم بدبخت میشی و....

کلا حس میکنه من بدبخت میشم و هر خواستگاری برام میاد جد و ابادشو درمیاره نکنه فلان شه خونه هم بغل خونمون ساخته ازدواج کردی باید بیای اینجا مطمن باشم ازت تو بدبختی توسرس خواری من باید از حقت دفاع کنم و... اونمدقع هم فهمید دوماه با پسر داییم پنهایی فقط چت میکردم میزد تو سرش لین اولشه بچه تو سرت نمیشه گولت میزنن و... البته من بعد پنج تا پسرم پدرم تو کوچه میرم میاد میگه تنها نرو و...😤

سر منشا این جنون از کجاست؟ چی باعث میشه که این نوع جنون ها توی مناطق خاصی از دنیا بیشتر دیده میشه ؟ ...

شما همه جای دنیا رو گشتید و آمار گرفتید که انقدر قطعی نتیجه گیری میکنید؟

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث کشور و ایناهم هستا درسته همه حا هس ولی اینم درنظر بگیرین اینجا قانوناش خ شله و اصلا جدی نیس

یکی از همشهری های من مرد شصت ساله به دختر 18ساله تجاوز کرد اصلا نفهنیدیم چی شد چی نشد بجای اینکه اعدامش کنن گفتن باید عقدش کنی و الان زن اونه

عزیزم هیچکس بچه اش رو نمی کشه این اطمینان رو من بهت میدم!!!!مگه اینکه روانمون مشکل داشته باشه یا جنو ...

الان این پدر بچه اش رو نکشت؟ میتونید قسم بخورید اون دختری که داره پست میزاره میرم سرقرار یه بابای روانی نداره؟ هر کدوم از ما فقط میتونیم در سلامت روان خودمون و افرادی که اشنایی نزدیک با اونها داریم با اطمینان حرف بزنیم ، نه در مورد افراد در فضای مجازی که هیچ شناختی ازشون نداریم . باباهه سالم ، میتونید تضمین بدید اون پسری که قرار داره روانی نیست ، سر اون دختر رو هزارتا بلا نمیاره؟ اصلا چرا باید به جگرگوشه های مردم راهنمایی بدیم که چجور مخفیانه با این و اون قرار بزارن؟ عزیزم این حرفها انکار کردنی نیستن ، هستن؟

سلام😊 
2728

بله با قاطعیت میگم جنایت های ناموسی و جنون  این مدلی در  مناطق خاصی از دنیا به وضوح بیشتره 

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
باور  ن ولی بابای من منو نمیزد بخاطر این موضو کتکم یه بار زد اونم سر کنکورم کلا گیر میده یه ب ...

اخی چقد پیگیره.من از این جریانا نداشتم تا حالا ولی فک نکنم بابام واکنش خاصی نشون بده ولی مامانم صددرصد کتکم میزنه

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
بله با قاطعیت میگم جنایت های ناموسی و جنون  این مدلی در  مناطق خاصی از دنیا به وضوح بیشتره ...

خب اگه قطعی میدونید که حتما دلیلش هم به راحتی پیدا میکنید، من فقط از دور و بر خودم خبر دارم، نمیدونم کشورهای دیگه چه خبره!!!

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
اره دقیقا منم حرفم همینه حالا بعضیا میگن شما جای باباهه نیستین و اینجور حرفا... آدم حتی اگه بچه اش ب ...

بله واقعا حقش این نبود آدم سالم با بچش این کارو‌نمیکنه حتی اگه مفسد فی الارض باشه.مسلما فرار و دوس پسر تو‌جاهای سنتی و کوچیک فاجعه محسوب میشه اما دیگه با داش و این حرفا...

میگن رومینا مادر نداشت درسته؟؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
بله واقعا حقش این نبود آدم سالم با بچش این کارو‌نمیکنه حتی اگه مفسد فی الارض باشه.مسلما فرار و دوس پ ...

نمیدونم نشنیدم اینو...آخه من مامانمم گفت آخه مگه این دختر مادر نداشت که این کارو کرد...

🤐
نمیدونم نشنیدم اینو...آخه من مامانمم گفت آخه مگه این دختر مادر نداشت که این کارو کرد...

شنیدم مادرش نبود اما دقیق نمیدونم جریان چیه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
سر منشا این جنون از کجاست؟ چی باعث میشه که این نوع جنون ها توی مناطق خاصی از دنیا بیشتر دیده میشه ؟ ...

جنون ها جاهای مخلف انواع مختلف داره ، منطقه ی خاص و غیر خاص قطعا نمیشناسه . فقط نوعش فرق میکنه یه جا در سرزمین بدون تعصب مغرب زمین ، پدری  ۱۶ سال  ، دخترش رو حبس میکنه  فرزندان متعددی رو از اون دختر به دنیا میاره ، اون هم مخفیانه و در زیرزمین ، اون دختر چند بار مرده و زنده شده وقتی مجبور بوده توی تنهایی و ترس و اضطراب بچه ی پدرش رو بدنیا بیاره؟ و موارد از این دست نسبت به نزدیک‌ترین محارم . به نظرتون منشاء این جنون در غرب از کجا سرچشمه میگیره؟

سلام😊 
الان این پدر بچه اش رو نکشت؟ میتونید قسم بخورید اون دختری که داره پست میزاره میرم سرقرار یه بابای رو ...

الان میشه بگی کی راه حل داده؟کی نداده؟مطمئن باش اینجا جز عده معدودی هیشکی خودش نیست  دختره تا چنین تاپیکی میزاشت همه شروع میکردن به نصیحت کردن و چرا این کارو میکنی و فلان و اینجور حرفا در صورتی که ممکنه خودشون اینجوری باشن....بعدشم من که ظرف پسره رو نگرفتم نگفتم پسره آدم خوبیه یا دختره خوبه..بازم دختره اشتباه کرد اون کار و کرد اما تو یک نگا به سنش بکن؟چندسالشه؟۱۳!!!

به ۱۳ سالگی خودت فکر کن؟چقدر می فهمیدی بعضی از مسائل رو؟اونم از بچگی این کار و انجام داد و این اصلا حقش نبود..!

🤐
جنون یعنی در حد سر بریدن ؟ این آدم نمیشه حیوون میشه اونم از نوع درنده

بله دقیقا سر بریدن یعنی جنون وگرنه کتک زدن و زندانی کردن که از سر عصبانیت معمولیه

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
همه حرف ها درست ، اون پدر کار بسیار وحشتناک کرد ، وحشتناک برای یه لحظه اس ، 😔😔😔 اما یه چیزی یادم ...

کاشکی اینو تاپیک میزدی که همه بخووونن..واقعا موافقم

❣️❣️❣️❣️❣️❣️حضرت علی علیه السلام میفرمایند: چه دارد آنکس  که خدا را ندارد ، و چه ندارد آنکس که خدا را دارد❣️❣️❣️❣️❣️😊😊😊
شنیدم مادرش نبود اما دقیق نمیدونم جریان چیه

ببین این و که تحویل خانوادش دادن مثل اینکه باباهه عصبانی بوده پسره هم عکساشونو فرستاده این باباهه هم خیلییی فشار روش بوده با داس سرشو بریده...وقتی خواب بوده فکر کنم خواب بوده مامانش نمیدونم داشته یا ن

🤐
2706