2737
2739

من خودم مخالف کار این پدر هستم که دختر خودشو کشته

اما واقعا گاهی بچه ها کارایی میکنن که والدین به جنون میرسن

چند سال پیش تو محله ما یه دختر ۱۷ ساله بود که با یه پسری دوست بود و تو محل با اون پسر دیده بودنش و به گوش خانوادش رسیده بود و پدر و مادرش تنبیهش کردن و حتی تا مدتی نذاشتن بره مدرسه و یه مدت کمی آروم شد

و دوباره به پسر بازیش ادامه داد دیگه کفر پدر و مادرش دراومده بود 

۲ روز با پسره فرار کرد و تو راه قم گرفتنشون

تحویل خانوادش دادن 

بابای بیچارش خیلی مرد بود با اینکه سن و سالی هم داشت خیلی خودشو نگه داشت و دخترشو میبرد روانشناس تا باهاش حرف بزنن دست از این کارها برداره و بشینه سر درسش

یه مدت سربه راه شده بود و خیال خانواده بدبختش کمی راحت شده بود

تا اینکه پنهونی از خانوادش دوباره رفته بود پسر بازی و همون پسری که باهاش دوست بود برده بودش یکی از باغ های شهریار و با چند نفر بهش تجاوز کرده بودن

وقتی به خانوادش خبر دادن پدرش از بی آبرویی و بلایی که سر بچش اومده بود سکته کرد 

دختره هم برگشت خونه اما از لحاظ روحی داغون بود یک بار رگش زد نجاتش دادن 

تو محله آبرو نداشتن و از محل رفتن بعد دوسال شنیدم قرص برنج خورده و اینبار مرده...

کاش یکم بچه ها مراعات خودشون و خونوادشون بکنن و دست به کار پرخطر و ناموسی نزنن

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!

بسه اینقدر تاپیک این بنده خدا رو نزنید اهههه

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

توروخدا توجیه نکنید دیگه،خیلی باید سنگدل باشی جگرگوشتو بکشی

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

یعنی تف بعضی وقتا اینارو میبینم بقول پیر پسر علاف بیکار سایت میگم مادر کاش سنگ میزاییدی منو نمیزاییدی اه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

تا ٥ سالگي بخش عمده اي از شخصت ما شكل ميگيره ك ما تقصيري توش نداريم

مادري ك حين بارداري مدام عصبيه و مشكل داره

مادري ك موقع شيردهي دائما درگير مشكلاته و ارامش رواني نداره

تموم اينا باعث ميشه مارتوي نوجووني كارهايي بكنيم ك منطقي نيس چون با ارامش روح و روانمون شكل نگرفته

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️

😑😑😑😑😑😑😑وقتی حد جنونشون اینقدر پائینه چرا بچه میارن؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا که 

وقتی میخوان بچه دار بشن باید به تمام اینا فکر کنن😑

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706