2726
عنوان

نمیتونم شوهرم را ببخشم

660 بازدید | 35 پست

دوستان لطفا کمکم کنید.مادر شوهر من بدون اطلاع ب من برامون دعا نوشت و ب من داد که تو خونتون دعا هست اینا برای باطل شدن اون دعاها هست و منم شک کردم و گرفتم و بازش کردم و دیدم بعله دعای زبان بندو ....... همسرم رو مطلع کردم و فهمید ک کار مادرش اشتباهه و باهاش صحبت کرد و منم از ضبط صدای گوشی همسرم صداشونو شنیدم و ناباورانه توهین ها و فحش های شوهرم ب من و اینکه گفته بود به مادرش ک من میارم اونجا زنمو دست و پاتو ببوسه و ازت معذرت خواهی کنه در صورتی ک من مقصر نبود حالا من نمیتونم همسرمو ببخشم چکار کنم درضمن همسرم هیچ تلاشی برای دلجویی از من نمیکنه و باز هم طرف مادرشو میگیره این هم بگم ک من ب مادرش با حترام کامل جوابشونو دادم و کاداشونو رو کردم و اینکه مادر شوهرم به من و مادرم توهین کرد گفت مثل مامانش دیوونس لطفا کمکم کنید 🙏🙏🙏😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا یسریا اینجوری میکنن واقعا وجدان ندارن خوب زنیکه دعا گرفتی که چی زندگی بچتو بترکونی

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

هه ما چی بگیم پس جرات نداریم به گوشیش دست بزنیم شما میری چکم میکنی و...واقعا مشکلاتتون چقدر سطحی و حل شدنیه غصه هم میخورید.حالا یه چیز گفته مگه میدونسته تو گوش میدی .خودت هیچوقت پشتش توو ناراحتی چیزی نگفتی

خدایا شُکرت❤🧿

بی خیالشون شو در موردش نه فکر کن نه حرف بزن زندگی از اون چیزی که ما فکر می کنیم کوتاهتر است با خودت خوش بگذرون وخوش باش ...

دوست داشتم مادر تمام دختران سرزمینم بودم تا با عشق ومحبت، وجودشان را لبریز می ساختم .تا طعم بی مهری و بی مادری کام هیچ دختری را تلخ نکند .دوست داشتم مادر تمام پسران سرزمینم بودم تا وجودشان را با عشق و آگاهی ، باشرف و وجدان بیدار ، مردانه تراز تمام مردان مرد عالم ، پرورش میدادم .تا در سلامت روان و قلبی آکنده از اطمینان در سایه سار خانواده ،بیشتراز هر روز درس عشق و ایثار محبت و وفاداری ، وسلامت زیستن را با فتخار ،معنا کنند ...من به تمام کودکان و مردمان عالم عشق می ورزم ....کاهی به خودم می گویم چگونه اینهمه محبت در قلبم جای گرفته است ...من تمام ذرات عالم را دوست میدارم .
2706