2733
2739

که گره از مشکلاتمون باز شه😢

بریدیم واقعا نمیدونیم چطور بابامو راضی کنیم 

هرچی ام میگردیم طفلی ایرادی نداره 

باشخصیت 

تحصیلکرده

خوشتیپ 

پولدار

فقط چون رفته تحقیق گفتن نمیشناسیمش بابام میگه حتما ادم بدیه نخاستن بگن😭😭

یه روز خوب میاد😍

ای بابا 

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اعصاب نداریم جفتمون

برو روانشناس کمک بگیر .ینی همههه گفتن نمیشناسیم؟؟؟

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
2738
این روزا مثل قبلا نیست همسایه ها همدیگه رو بشناسن

بابام میگه محاله اینا۴۰ساله تو این محلن

به خودش گفتم گفت بخدا تا درس خوندم که نبودم اینجا بعدشم برا کارم اصلا شهر خودمون نبودم گفت راستش یکم مغرورم خوشم نمیاد با هر کسی سلام علیک داشته باشم

یه روز خوب میاد😍
برو روانشناس کمک بگیر .ینی همههه گفتن نمیشناسیم؟؟؟

سه نفر گفته بودن پسر خوبیه خونوادش عالی ان 

دو نفر گفته بودن نمیشناسیم 

همشونم تو محل خودشون بودن

یه روز خوب میاد😍

عزیزم اگر در محله یا کوچه ای که ساکن هستند سالهاست زندگی میکنند محاله ممکنه همسایه ای باشه که شناختی نسبت بهشون نداشته باشه...محل کارش میتونید تحقیق کنید ...یا همسایگان اطراف منزلشون.....اگر قبلاً جای دیگری زندگی میکردند آدرس رو ازشون بگیرید وبرید تحقیق

سه نفر گفته بودن پسر خوبیه خونوادش عالی ان  دو نفر گفته بودن نمیشناسیم  همشونم تو محل خو ...

ب بابات بگو بشینه با پسر حرف بزنه جن جلسه تا اعتمادشو جلب کنه

عزیزم اگر در محله یا کوچه ای که ساکن هستند سالهاست زندگی میکنند محاله ممکنه همسایه ای باشه که شناختی ...

اره خب بابامم همینو میگه 

کلا اینجا بودن همه خیلی از باباش تعریف کردن ولی دو نفر گفتن ما پسرشو نمیشناسیم

یه روز خوب میاد😍
بابام میگه محاله اینا۴۰ساله تو این محلن به خودش گفتم گفت بخدا تا درس خوندم که نبودم اینجا بعدشم برا ...

اگه اینجوریه که احتمالش هست نشناسنش😌

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»
ب بابات بگو بشینه با پسر حرف بزنه جن جلسه تا اعتمادشو جلب کنه

بابام پروندشو بسته کلا دیگه اسمشو نمیاره 

الان قراره خودش بیاد با بابام حرف بزنه 

ولی میترسیم میگه اگه بگه اصلا حرفشو نزن من دیگه نمیتونم چیزی بگم 

هر روز میگه الان کجاس بیام منم میگه امروز نیا بزار یه روز دیگه 

روانی شدیم بخدا

یه روز خوب میاد😍
2706