2410
2553
عنوان

بچه ها ... چرا آدما اینجورین..؟

196 بازدید | 14 پست

من یک هفته پیش با ی آقایی  به قصد ازدواج آشنا شدم و همین امشب کات کردم دلیلشم این بود که نمیتونستم نامزد قبلیم رو فراموش کنم و نخواستم در حق این آقا نامردی بشه چون ذهنم هنوز درگیره گذشته هست . اما یه چیزی که خیلی اذیتم میکنه اینه که چرا انقد آدما بی وفا هستن . مثلاهمین  آقا، میگفت قبلا ازدواج کرده و ۹ سال با همسرش زندگی کرده ‌. اما الان انگار نه انگار که قبلا زنی تو زندگیش وجود داشته و همدیگرو دوس داشتن . یا مثلا نامزده خودم . انگار نه انگار که ما انقد همو دوست داشتیم و الان من واسش از یه غریبه هم کمترم ‌ .. من خیلیارو دیدم که اینجوری بودن . زن و مرد هم نداره . اما من واقعا نمیتونم عشق اولمو فراموش کنم . با هرکی میخوام آشنا بشم خاطرات رابطه قبلیم اذیتم میکنه ... واقعا خوش به حال اونایی که انقد زود همه چیو فراموش میکنن ... نمیدونم والا شایدم من غیر عادی هستم 😔

I Love You Three Thousand 

خیلی سخته ولی قبول کن قسمت هم نبودین وزندگی جریان داره

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تو خودتو نبخشیدی و هویتت رو به اون نامزدت گره زدی که نمیتونی فراموش کنی. اول سعی کن برای خودت ارزشمند باشی. به قولی برای خودت زندگی کن برای دیگران زندگی باش

رمانهای مورد علاقه م: منِ او، ارمیا، جانستان کابلستان، شفای زندگی، عارفانه، ملت عشق، من پیش از تو،بامداد خمار، عقاید یک دلقک،سه شنبه ها با موری،لاله ای از ملکوت، شاعرای معاصر مورد علاقه م: قیصر امین پور، فاضل نظری، یغما گلرویی،سیاوش کسرایی،قدیمی تر: خیام،حافظ،مولانا،شهریار. تفریح مورد علاقه م: کوهنوردی، سفرسیاحتی دست جمعی، سفر زیارتی تنها. 

حرف دله منو زدی

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2714

آخییی عزیزم

منم یکی بود خیلی دوستش داشتم ولی خوب نامرد ول کرد رفت!یکسال و خورده ای توی غم و غصه بودم!

از وقتی با شوهرم دوست شدم تا الان کلی خداروشکر میکنم که اون نامرد توو زندگیم نیست و تعجب میکنم چرا اونو دوست داشتم!همیشه یکی رو که از دست میدی بهترش نصیبت میشه

نگران نباش وقتی با یکی دیگه آشنا بشی و ببینی طرف خیلی بهتر از اون یکیه اونوقت تو هم راحت قبلی رو فراموش میکنی

2706