2737
2739

خونمون دوطبقس من توعقدم و همسرم چون غریب بود گفتم بیادطبقه بالامون اما مامانم شرط گذاشت اگ شوهرت میخادبیاد اینجا باید خرجتو کامل بده توعقد!ا اجاره هم بده!ماقبول کردیم،البته بگم اوایل عقد شوهرم ی جادیگه اجاره خونه میداد،اینجاتا تابستون قرارداد بستیم ک بعدش مجلس بگیریم😔متاسفانه بخاطر کرونا من کلاکارمو ازدست دادم و شوهرمم کارش لق تقه فک کنید ۳۰۰ تومن حقوقش شداین برج😔حالا فک کنید ما کل پس اندازهامون دادیم ب خوردوخوراک واجاره و وسایل شوهرم ک خیییلی گرون شد،خانوادم میگن تابستون باید برید،اعصابم خرد شد میگم مامانم تو ک چشات داره میبینه شرایطمونو!!من کارندارم!شوهرم ۳۰۰ شده حقوقش!اخه ازکجابیاریم ۵۰ میلیون یا۴۰ ت بدیم رهن خونه یا تالاربگیریم؛میگ پس همینجوری برو دیگه!میگم واقعا ک ی حوری رفتارمیکنی اینگار دختربیوه ام یا پیرزن من اگههه میخاستم بدون مجلس برم همون سال اول میرفتم ن الان،میگ تو اصافی هستی ایتجا باشوهرت!گفتم ما ک سرباررررت نیستیم فک کن مستاجریم😔اوکی قراردادمون تموم شد و باوجود تلاش نشد بریم خونمون ،میریم جای دیگه اجاره میدیم حتی من ک دخترتم و وظیفتون بوده تو عقد باشماباشم اینجوری میکی!

همچین مادری هس تو دنیا ینی!؟!؟

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بهش میگم مادرپدر شوهرم میبینم اوضاعمونو و درک میکنن،مامانم میگه اره خب شمابالاسرمن زندگی میکنید اونا ...

یادمه نامزد بودم میومد خونمون مامانم نیمرو میذاشت جلوش منم قرمز میکردم از پدرمادر شانس نیاوردم از بچگی

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
مادرپدر منم اینجورین

حتما عقده گذشته خودشونو خالی میکنن😥

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
2706