2737
2734
عنوان

تصادف کردم🤦

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 28 پست

وای مارال جون من با کاربری قبلی دنبالت میکردم آخرش این مادر شوهر هفت خطت کار خودشو کرد

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
وای مارال جون من با کاربری قبلی دنبالت میکردم آخرش این مادر شوهر هفت خطت کار خودشو کرد

آره...دیگه تموم شدیم.😔

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره...دیگه تموم شدیم.😔

مرتیکه احمق لیاقت دست گلی مثل تورو نداشت بره گمشه همون ور دله ننه جادوگرش از ش شکایت کن واسه نفقه و مهریه کتک خوردن یه کم بکشونش دادگاه و پاسگاه حداقل دلت خنک بشه زیادی داره راس راس واسه خودش میچرخه پدر و مادرت چیزی نمیگن 

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
مرتیکه احمق لیاقت دست گلی مثل تورو نداشت بره گمشه همون ور دله ننه جادوگرش از ش شکایت کن واسه نفقه و ...

دست رو دلم نذار که خونه...خیلی سعی کردم زندگیمونو سرو سامون بدم بهترین باشم اما نشد..یعنی نذاشتن.شوهرمم هیچی حالیش نبود.جوری که اگه کسی جلو چشمش بدترین توهینارو بهم میکرد سکوت میکرد...نمیدونم میدونی یا نه اما با چاقو اونم تو محرم منو بچه رو از خونه انداخت بیرون.خیلی بیگناه.کلی بلا سرم آورد..منتظرم که خونه بگیرم تا بعدش بقیه حقو حقوقمو ازش بگیرم.چون اونقد عقده این که ممکنه وسایلامو نابود کنن

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2728
مارال از لحاظ قانونی اقدامی کردی؟بنظرم شوهرت و طلسم کرده مادر شوهرت اعتقاد داری؟؟

آره خیلی.زیاد..یعنی زندگیش با اینا میگذشت.بهم تهمت زد.خدا شاهده اونقد بهم سخت گذشت زندگی با این آدما.که الان جراحت اونموقع رو دلم مونده شبا تا صب فکرو خیال میکنم

2738

یادمه از کارای مادر شوهرت و شوهرت گفتی خیلی صبوری کردی خدا ازش نگذره بالاخره خودش دختر داره سرش میاد مطمئن باش ولی اینکه شوهرت اینقدر نامرد شده باشه و از خونه بیرون کرده باشه واقعا نوبره خلایق هر چه لایق بزار بره گمشه همون جایی که بوده درخواست استرداد جهیزیه بده برو سریع وسایلت رو جمع کن بیار از اون مادر شوهر حیوونت هیچی بعید نیست الان چه بلایی سر وسائلت آورده باشه خدا به سرش بیاره الهی رو سیاه بشه هم خودش هم پسرش

یادمه از کارای مادر شوهرت و شوهرت گفتی خیلی صبوری کردی خدا ازش نگذره بالاخره خودش دختر داره سرش میاد ...

ممنون عزیزم.واقعا دلم خیلی زخم خورده

شما چرا بخاطر بیرون کردنت از خونه ازش شکایت نکردی؟به راحتی میتونی حقتو ازش بگیری.حتی بچه هم مال خودت ...

یه مدت که حالم بد بود و اومد بچمو ازم گرفت ۱۶ روز منو از بچم‌محروم کرد تمام اونمدت.یا دادگاه بودم یا پاسگاه یا بهزیستی..ازش شکایتم کردم..نمیدونم چی میشه

ممنون عزیزم.واقعا دلم خیلی زخم خورده

خدا به دلت آرامش بده عزیزم تو هم خدایی داره بلاخره جواب کاراشون میگیرن الهی من که از وقتی تاپیکات رو دیدم سر نماز بودم دارم نفرینش میکنم مادر شوهرت رو برو خوش باش به خودت برس تا جوونی زندگی کن که این روزا دیگه بر نمیگرده