2733
2734
عنوان

تصادف کردم🤦

1106 بازدید | 28 پست

پسرم همش بهونه میگرفت منم تازه از باشگاه اومده بودم

ضظظ۱۱.گفتم ببرمش پارک.بابا و خواهرمم با من اومدن...توی راه یهو چشمم به اون نامرد افتاد.خیلی هم خوشتیپ کرده بود.داشت به یه ماشین انگار اشاره میداد .و میخندید.منم همش نگاه میکردم که ببینم برا کی دس تکون میده میخنده.کمی دور شدم از آینه ها کنترل میکردم.که یهو فرما از دستم در رفت زدم به یه سمند ‌‌

ولی خیلی نارحت بودم پاهام میلرزید.سمندم تن تن بوق میزد که نگه دار منم از ترسه این که اون نامرد منو نبینه با سرعت رفتم یه جای دیگه.خلاصه بابامم همش میگفت نگه دار.کجا میری.منم رفتم یه جای دیگه پارک کردم ..دستو پامم شدید میلرزید...راننده سمند وقتی حال منو دید گفت اشکالی نداره برو.ولی ۱۳۰ با خودم برده بودم زدم به حسابش...خیلی آدم باشخصیتی بود...ولی الان همش فکرم درگیره.اون نامرد نکنن دید من تصادف کردم الان تو دلش قند آب بشه که من دستو پامو گم کردم با دیدنش.

.تو رو خدا هر کی خوند برام دعا کنه.دعام کنید خدا جوابشو بده..خیلی طاقتم کم شده.مخصوصا میبینم با وجوده این همه طلم حالش خوبه😭😭😭😭😭

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

😔😔😔😔

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اون نامرد ک بود وچ کرد

اون نامرد شوهره بدجنسم بود که نه ماهه پیش منو از خونم انداخت بیرون..و هنوزم بچشو ندیده.

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2738
ب کتف چپت بگیرش 

میدونم چی میگی..اما نمیتونم با این همه ظلم و نامردیاش بیخیال باشم

اون نامرد شوهره بدجنسم بود که نه ماهه پیش منو از خونم انداخت بیرون..و هنوزم بچشو ندیده.

خدا جواب تمام نامردارو بده مارال اعصابم خورده چن وقته هی چیام میده زننده اعصابمو داغون کرده

خدا جواب تمام نامردارو بده مارال اعصابم خورده چن وقته هی چیام میده زننده اعصابمو داغون کرده

چی میگه آخه

چی میگه آخه

هیچی همش پیام میده ب خونوادم توهین میکنه بهم میگه شیطان صفت یکی از کله گنوه های شهرمونو واسطه کرده بود الکی برام کلی پشت سرمنو خونوادم دروغ گفته بود منم همه چیو با مدرک  که تودستم داشتم گفتم بهش نمیدونم اون چ حرفی ب شوهرم زده عصبی شده بهم میگه چرا بهش گفتی شیطان صفت گفتم تو دروغ گفتی بدون مدرک من حقیقت گفتم با مدرک ،فک کنم انداختتش بیرون

هیچی همش پیام میده ب خونوادم توهین میکنه بهم میگه شیطان صفت یکی از کله گنوه های شهرمونو واسطه کرده ب ...

اینم مثل شوهره کثافته من مشکل روانی داره...فقط شوهره من یه کم خیلی روانیتره.

2706