2737
2734

دقیقا ۳۰ فروردین بود ک سمت راست شکمم یعنی سمت راست نافم تیر کشید و بعد چند ساعت پریود شدم

بعد اینکه درد پری ام خوب شد همچنان درد سمت راست شکم پایین رو داشتم ک ب کشاله ران میزد

رفتم دکتر عمومی و برام ازمایش خون و سونو نوشت گفت ممکنه اپاندیس باشه 

سونو رحم تخمدان اپاندیس و کلیه رو انجام دادم کاملا سالم و ازمایش خون هم کاملا سالم

رفتم متخصص داخلی و ایشونم گفتن برو زنان

رفتم زنان و گفتن عفونت دارید ولی محض اطمینان بریذ متخصص جراحی چون اپاندیس تو سونو گاها نشون نمیده و معاینه بهتره 

رفتم متخصص جراحی و گفتن نه اپاندیس نیس

دارو مصرف کردم انتی بیوتیک و پماد واژنی

هنوز خوب نشدم

داره میشه ۴۰ روز

دردم بهتر هس یعنی شبیه درد نیست بیشتر شبیه سنگینی و گرفتگیه و دقیقا یکم پشت پهلوم دوباره میره سمت راست و پایین نافم تیر میکشه یهو بعد میره کشاله رونم و همچنان در گردشه

اینا ب کنار 😭😭 بالا و پشت سرمم ۵ ۶ روز سنگیین و منگه و کمی گوش راستم

این ماهم پریودیم ۳ ۴ روز بود

مریضی بد نداشته باشم؟؟؟دوبازه میحام دکتر برم چ دکتری بزم😭😭😭😭😭

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عفونت زده بدنت 

۱هفته عنبر نسا دود کن

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2738

منم مث تو فقط سمت چپ زیر نافم اندازه پرتقال دردمیکنه هرچی دکترو عکس و سیتی و سونودادم معلوم نشد امادردو دارم ی وقت کم ی وقت زیاد نمیدونم چمه البت بعدازسزارینم شداچندماهه ک مونده خوبم‌نشدم

همش تقصیر کرونای عوضیه..مارو خونه نگه داشته حساس شدیم..من خودمم چندتا مشکل پیداکردم رفتم دکتر وگفتن چیزی نیس

انشاءالله ک واسه شمام هیچی نیس

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

ووواای علائمت تقزیبا مثل منه😕 

منم این ماه پری شدم که زمانش کم بود نسبت به همیشه و دوباره 1 هفته بعد پاک شدنم دوباره پری شدم ..گوش سمت راستم که پرده اش پاره شده از عفونت و سرم سنگینه و منگم ..هنوزم پری ام و شدیده😕😳

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
عفونت رحم ینی؟؟😭

بله عزیزم. رحم مثانه یا لگن

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2706