2737
2734
عنوان

دورهمی خصوصی دوستان قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 38966 بازدید | 4064 پست
عزیزم ببخشید میپرسم مشکلتون چی بود؟؟؟ من پیش رضا نصر رفتم منتها از وقتی دیگه از ایران رفتن تصمیم گر ...

من دکتدم عارفی و یه انتقال منفی داشتم

دکتر خیلی خوبیه ولی زیادی شلوغه سرش 

من خودم بار دیگه مام رو انتخاب میکنم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم ببخشید میپرسم مشکلتون چی بود؟؟؟ من پیش رضا نصر رفتم منتها از وقتی دیگه از ایران رفتن تصمیم گر ...

مشکل از همسرم بود

دکتر نصر هم طی تماسی اعلام کردن ک هر از گاهی میان مرکز،و اگر میخواید حتما با ایشون پانکچر و انتقال بشین،کافیه ب پزشکتون بگید تا براتون با تاریخ حضور دکتر نصر هماهنگ‌ کنه

نزدیک ترین تاریخی ک میدونم دکتر تصر تو مرکز هستن اگر اشتباه نکنم ۲۰‌یا ۲۱  اردیبهشت هست 

و دیگه اینکه،کلا دکترهای مرکز مام و‌مخصوصا تیم دکتر نصر همه عالی هستن

دکتر نصر تیمی رو انتخاب کرده ک بهشون ایمان داشته و مطمئن باش هیچ وقت اعتبار خودش رو با انتخاب بد زیر سوال نمیبره

2731
ااااا تو كي انتقال دادي؟

وسطای اسفند

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
خودت خولستی بیهوش کنن؟؟؟ 

نه اصلا

خیلی اصرار کردم اسپاینال بشم ولی چون حالتم اورژانسی شد و ضربان قلب بچه اومد پایین دکترم راضی نشد

گفت هرچی سریعتر باید بچه رو به دنیا بیاریم

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
نه اصلا خیلی اصرار کردم اسپاینال بشم ولی چون حالتم اورژانسی شد و ضربان قلب بچه اومد پایین دکترم راض ...

فرقی دارن؟؟ موقع بهوش اومدن اذیت شدی؟؟ راستی کلارسزارین اول با دوم فرقی داره از نظر درد و اینا؟؟؟؟ 

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
2738
نه اصلا خیلی اصرار کردم اسپاینال بشم ولی چون حالتم اورژانسی شد و ضربان قلب بچه اومد پایین دکترم راض ...

راستی مونا گل پسرت نفخ و کولیک داره؟؟ 

جدیدا اکثر نی نیایی که تازه دنیا اومدن اطراف ما همگی بجهایی صبورین و نفخ ندارن خداروشکر... 

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
ممنون‌گلم سلامت باشی♥

سلام عزیزم خوبی؟ نینی خوبه؟ آنومالی رفتی؟

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤
سلام خوبی مونا??

سلام مرسی

بد نیستم

فعلا مامانم پیشمه ولی واقعا نمیدونم بعدا تنهایی چیکار کنم 

ترنم حرکتای خطرناک میزنه همش یا حسودیش میکنه طفلی بچه م

واقعا نمیدونم بعدا دست تنها چیکار کنم 

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
2706