2726
عنوان

دورهمی خصوصی دوستان قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 38958 بازدید | 4064 پست
هزار ماشالا چ لبخند نازی هم داره😍 خدا حفظش کنه الهی ایشالا قسمت خودت ب زودی عزیزم

قربونت برم

اول خودت عزیزمممم😍😘😘

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
ديدي كه گفتن اصلا رانيتيدين خوب نيست  ممنوع شد!!

وای نه رانیتیدین نیست... الان نیگا داروش،کردم بچه آااااا دایمیتیکونه.. چون خیلی وقته ندادم اسمش یادم رفته بود😐

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان پس سونوگرافیه؟ اخه گفته دو روز قبل نزدیکی نکن البته هربار رفته دکتر گفتن خفیف داری

شوهر منم خفیفشو داره،چیزه مهمی نیست

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
بچه ها یه هفته رفتم پیش خاله ام برای کمک شوهرخالم برای تشکر برای بچه ام وان یکاد خریده😍😅

وای زهرا اگه من بودم انقدر ته دلم روشن میشد و به فال نیک میگرفتم

انشاالله که دستش سبکه💖

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2728
وای زهرا اگه من بودم انقدر ته دلم روشن میشد و به فال نیک میگرفتم انشاالله که دستش سبکه💖

انشاالله

خودمم یه ذوق خاصی دارم براش 

حس امید میده بهم گردنم که میندازم 😍😍

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
انشاالله خودمم یه ذوق خاصی دارم براش  حس امید میده بهم گردنم که میندازم 😍😍

چعجب 

یه چیز به تو امید داد؟😄

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
نامرد نداز گردنت کهنه میشه،ماله نی نیه

خودش گفته گردنش کنه😆فکر کنم نذر و نیازی کرده یا دعایی خونده 

چعجب  یه چیز به تو امید داد؟😄

حالا اون امیدی که تو فکر میکنی نه😂😂🤣🤣🤣

بروبچز من روز ۸تا۱۲ باید برم سونو

دیروز لک شروع شد یه ساعت پبشم خونریزی

الان روز اولم

ینی چهارشنبه روز نه میشه میتونم برم؟

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2706