2733
2739
عنوان

دورهمی خصوصی دوستان قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 38966 بازدید | 4064 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جونم مهربون بانو ایشالا ک خیلی زود باشه زمانش😍

پرستو کی انتقال داری؟

تو از ما جلوتری

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2731
من ناامید نیستم. ولی نمیدونم کی میشه زمانش تو هم خوش بین باش گل گلی خانم 😍

شوهر من که همش میگه اماده باش برا سه قلوها😄😄😄

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2738
اهان قبلا که دکتر رفتم بهمواکسن سرخکواینا داد گفت سه ماه جلوگیری کن بعدواکسن منم نرفتم بزنم این سری ...

الان ک تو آز زده ک آنتی بادی سرخک رو داره بدنت

خب برا آبله هم میگفتی از بنویسه برات

منم نمیدونست گرفتم یا نه.میخواستم برم پی واکنسن

قبلش از دادم دیدم گرفتم

الان ک تو آز زده ک آنتی بادی سرخک رو داره بدنت خب برا آبله هم میگفتی از بنویسه برات منم نمیدونست گ ...

نه زده منفی یعنی ندارم

من منتظرم پریودم بشم 

بشکن طلسمو😍

برای بررسی بیمارای واریکوسلیه

اهان پس سونوگرافیه؟

اخه گفته دو روز قبل نزدیکی نکن

البته هربار رفته دکتر گفتن خفیف داری

2706