2726
عنوان

دورهمی خصوصی دوستان قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 38958 بازدید | 4064 پست
من دیگه به حدی رسیدم که از خودم ناامید شدم سوال برلی بچه های فامیل اینجا میپرسم

آخی قربونت نگو اینجوری... خدا این خوبیارو میبینه تو الان داری تجربه میکنی صد در صد آمادگی مادر شدن رو جسم و روحت داره... خدا اینارو میبینه... دلتو شاد میکنه به زودی.. من فدای دلت خواهری❤️

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
وای اصلا اروم نیست مینا ما بهش میگیم دیوونه شدی به همه چی گیر میده و دعوا راه میندازه  فکر ک ...

آخی بنده خدا چقدر سختی کشیده... بهش حق بدید.. آدم توو بهترین شرلیطم باشه زایمان کنه خود به خود حساس و عصبی میشه... همه این دوران رو دارن... بهش، بگو مکمل پرگ مام خودش بخوره.. واسه من خیلی تاثیر داره.. هنوزم میخورم... یه خورده چاق میکنه اما اصلا مهم نیست چون واقعا بخاطر خونای از دست داده عصبی و زود رنج شده بودم.. 

من از ته دلم واقعا درکش میکنم... 

آخی نی نیش.. چه خوش شانسه که تو رو داره 😍😍😍

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازمایش خون شوهرم

کی میدونه چیه

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2728
شوهرت خوبه يه كم فكر كنم كم خوني داره  خودتم خوبي ولي ويتامين ديت افتضاحه  كه خيلي تو لا ...

اره اونا رو دیدم

چیز دیگه ای نیس؟

راستی اسپرم پراسسینگ چیه؟

proccecing

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
شوهرت خوبه يه كم فكر كنم كم خوني داره  خودتم خوبي ولي ويتامين ديت افتضاحه  كه خيلي تو لا ...

اهان قبلا که دکتر رفتم بهمواکسن سرخکواینا داد گفت سه ماه جلوگیری کن بعدواکسن منم نرفتم بزنم

این سری هم ی دکتر میپرسید ابله مرغون گرفتی

یعنی واکسنشو بده باید سه ماهم واسه اون صبرکنم؟ 

آبله مرغون مگه واكسن داره؟؟🤔🤔

عاری

2706