2726
عنوان

دورهمی خصوصی دوستان قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 38944 بازدید | 4064 پست
بچها تو رو خدا کمک 😢😢😢 فردا نوبت واکسن 4 ماهگی رهاست.. چند روزیه بشدت بیقرار شده... مدام نق میزن ...

مینا جون آب دهن و نق و نوق ،سینه نگرفتن،کم شیر خوردن،خس خس سینه ناآرومی از علائمه رفلاکسه

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ميشه منم غر بزنم!!! آقا  آبان دندونش داره درمياد تو مرحله پاره كردن لثه هست ساعت ٤ بيدار ميش ...

وای خدا کمکت کنه واقعا... رهام دیروز هیچ جوره ساکت نمیشد.. شوهرمم خواب بود رفتم بیدارش، کردم گفتم تو رو خدا فقط ببرش بیرون سرم ترکید 😐

همه بچها اینجوری میشن موقع دندون درآوردن؟؟ هستی دندون واسه رها زوده ؟؟

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
مینا جون آب دهن و نق و نوق ،سینه نگرفتن،کم شیر خوردن،خس خس سینه ناآرومی از علائمه رفلاکسه

نارگل یکی از علائم رفلاکس بالا آوردن هست.. رها بالا نمیاره.. مگه خیلییی زیاد شیر خورده باشه که اضافشو پس بده.. 

چه میدونم والا 

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
اخه هردفه امید دارم بهتر شده باشه

نگار پودر اندروفرتی برای شوهرت بگیر تا میکرو یکم تقویت بشه

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
وای خدا کمکت کنه واقعا... رهام دیروز هیچ جوره ساکت نمیشد.. شوهرمم خواب بود رفتم بیدارش، کردم گفتم تو ...

نه والا خيليا در ميارن اصلا متوجه نميشن!!

آبان دقيقا از ٣ ماهگي شروع شد ٧ ماهگي درآورد

نارگل یکی از علائم رفلاکس بالا آوردن هست.. رها بالا نمیاره.. مگه خیلییی زیاد شیر خورده باشه که اضافش ...

كي گفته؟!

آبانم اصلا بالا نمياورد 

رفلاكس پنهان داشت 

چون متوجه نشدم شديد شد ٦ ماهگي پدددددر منو درآورد 

واي اصلا نميخوام بهش فكر كنم

سلام 🤚

به به تاپیک  جدید

تاپیک جدید مامان جدید هم می طلبه

به امید خبرای خوب♥️♥️♥️

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
حالا همین فرمونو میریم دیگه ادامه ازمایشات

نگار بازم خداروشکر یه طرف مهم قضیه که رحم تو هستش اکی هست خداروشکر 

همسرت هم که چندتا دونه اسپرم فقط ازش جدا میکنن

دلت روشن باشه دختر

ان شاالله که همون دفعه اول انتقال میگیره♥️♥️♥️

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
2706