1735
1768
عنوان

دورهمی خصوصی دوستان قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 6904 بازدید | 1422 پست
اهان پس سونوگرافیه؟ اخه گفته دو روز قبل نزدیکی نکن البته هربار رفته دکتر گفتن خفیف داری

آره ب احتمال زیاد

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خدا، با من است
آخی قربونت نگو اینجوری... خدا این خوبیارو میبینه تو الان داری تجربه میکنی صد در صد آمادگی مادر شدن ر ...

خدانکنه عزیزدلممممم

امیدوارم برسه اونروز

و خدایی که در این نزدیکی ، میزند لبخندی، به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند...
آره ب احتمال زیاد

خوب شد گفتی من فکرکردم بازم از اسپرمه

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

تا حالا فکر کرده اید که هر پارچه مناسب لباس بارداری نیست ؟

اگه دنبال پارچه مناسب هستین کلیک کنید

1718
بچه ها یه هفته رفتم پیش خاله ام برای کمک شوهرخالم برای تشکر برای بچه ام وان یکاد خریده😍😅

دستش درد نکنه چه شوهرخاله ی قدرشناسی

ان شاااله دستش سبک باشه   

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
نگار دست به کار شو سریع که باهم انتقال بدیم😄

تو که جلوتری دختر

من هنوز هیچ کار نکردم

دستش درد نکنه چه شوهرخاله ی قدرشناسی ان شاااله دستش سبک باشه    

اره خیلی مذهبی

فکر کنم دعایی چیزی بهش خونده چون گفته خودش گردنش کنه تا انشاالله بعد گردن بچه اش😄

و خدایی که در این نزدیکی ، میزند لبخندی، به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند...
اره خیلی مذهبی فکر کنم دعایی چیزی بهش خونده چون گفته خودش گردنش کنه تا انشاالله بعد گردن بچه اش😄

راستی بچه خالت اسمش چیه؟ دختره؟

1760
امیررضا

ای جااانم ماشالا چه نازه    خدا حفظش کنه 

بچه ها یه هفته رفتم پیش خاله ام برای کمک شوهرخالم برای تشکر برای بچه ام وان یکاد خریده😍😅

الهی الهی

چقدر قشنگ بود کارش😍

چقدر قدرشناسه

ایشالا ک دستش سبکه عشقولی

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خدا، با من است
1665
هزار ماشالا چ لبخند نازی هم داره😍 خدا حفظش کنه الهی ایشالا قسمت خودت ب زودی عزیزم

قربونت برم

اول خودت عزیزمممم😍😘😘

ديدي كه گفتن اصلا رانيتيدين خوب نيست  ممنوع شد!!

وای نه رانیتیدین نیست... الان نیگا داروش،کردم بچه آااااا دایمیتیکونه.. چون خیلی وقته ندادم اسمش یادم رفته بود😐

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یک سالگی تولد دختر نازم🧿😍

وای زهرا اگه من بودم انقدر ته دلم روشن میشد و به فال نیک میگرفتم

انشاالله که دستش سبکه💖

1651