2703
2553

خدا يه بار ديگه لطف و بزرگيشو بهم نشون داد هيچ وقتتتت ازش نااميد نشيد هيچوقت چون خدا اونقدري بزرگ هست كه به وقتش شمارو به حاجتاتون برسونه

دوستاي خوشگلم از همه كسايي كه. واسم دعا كرديد ممنونم😭😍♥️

دوست داشتم ختم ها و نمازهايي رو كه برداشتم به شماهم معرفي كنم تا به اميد خدا حاجتاتون براورده بشه

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

ختم نادعلي(چهل روز)

چله زيارت عاشورا

چله حديث كسا

١٢٤٠٠٠ صلوات گروهي براي سلامتي امام زمان

نماز امام جواد

صلوات براي مادر امام زمان شهدا(مخصوصا سردار قاسم سليماني)و ائمه

دعاي مقاتل ابن سليمان

ختم اقاي نخودكي

خوندن قران گروهي

ختم حضرت زينب

ذكر يا قاهر العدو

چله سوره يس

به نيت ايت الله حق شناس ٥ بار سوره يس

ختم 40 بار سوره واقعه دست جمعي

ذكر يا علي

كمك به چندين نفر

من حاجت هاي ديگه اي هم دارم و با خوندن اين دعاها و با ايمان قلبي از خدا بهشون ميرسم ولي اون حاجت خيلي مهم رو خداروشكر گرفتم

يه چندتاش ادامه داره تا حاجت روايي كامل

من نميگم همشو بردارين فقط خواستم ختم و ادعيه هاي خوبو بهتون معرفي كنم

التماس دعا♥️🙏🏻🧿

يادمه گفته بودم تگتون ميكنم

@عشقمهمسرمدخترم    

@shoooookranehhhhh‍ 

@jazab_jon    

@pegah_m بالاخره اوني ك ميخواستم شد پگاه خيلي حالم خوبه از خوشحالي دارم اشك ميريزم😭😭مرسي ك دعا كردي💋💋💋

🌼و خدايي كه به شدت كافيست🌼كاربر قديمي...متاهل و البته متعهد😍💍تيكر بارداري نيست براي رسيدن به حاجت ها و خواسته هام📿🥺التماس دعا دارم از همتون😍خدايا تو بهترينهارو برام رقم ميزني پس خودمو زندگيمو آيندمو به تو سپردم...♥️🙏🏻ميشه واسه حاجتام يه صلوات بفرستيد گنا دالم🥴💓گر نگهدار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد🌊🌸خدايا بابت سلامتي كه بهم دادي شكرت😍♥️لا حَولِ وَلا قوُهً اِلا بِالله العَليُ العَظيّم🌼

برای حاجت من ب صلوات بفرستید 

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

نميدونم چرا تگ نميشيد 

@eliiii٢٠٢٠

@shoooookranehhhhh    

@hajatrava

@pegah_mتگ نميشيييييي😭😭😭😭

@گيسوطلايي

@دلبر٥٦٥٦٧٧

@افسون١٩٩٨

@خانوم_كدو

🌼و خدايي كه به شدت كافيست🌼كاربر قديمي...متاهل و البته متعهد😍💍تيكر بارداري نيست براي رسيدن به حاجت ها و خواسته هام📿🥺التماس دعا دارم از همتون😍خدايا تو بهترينهارو برام رقم ميزني پس خودمو زندگيمو آيندمو به تو سپردم...♥️🙏🏻ميشه واسه حاجتام يه صلوات بفرستيد گنا دالم🥴💓گر نگهدار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد🌊🌸خدايا بابت سلامتي كه بهم دادي شكرت😍♥️لا حَولِ وَلا قوُهً اِلا بِالله العَليُ العَظيّم🌼
عزیزم برات خیلی خوشحالم 😍😍😍 ان شالله همیشه اینجوری خوشحال باشی 🤭 فقط میشه بگی حاجتت چی بود و چقد ...

ازمايش بود عزيزدلم

تقريبا ي ماه

تروخدا برای مشکل فردای منم دعا کنید التماس دعا 😭😭😭

برات صلوات ميفرستم عزيزم

2706