2726
عنوان

مانتو جلوباز خوشکل + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2053 بازدید | 88 پست

ی بار فقط ی شلوار سفید 90 داشتم میخواستم بپوشم گفت میشه نپوشیش...انقد ذدق کردم اوردمش سر کمد گفتم هرکدوم تو پسندته بپوشم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
اینا ک دیوه قدیمی شده

کلا من ساده دوست دارم 

مگه من چقدر باید آرزوهام کشته شن 😔🤕هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ی زخم نمیخراشیم ، ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم✌😂 من از نزدیک بودن های دور میترسم... وقتیفاصلهنباشهسختمیفهمی :/ اندکی صبر سحر نزدیک است ...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا من دوتا داداش و بابا و شوهرم هیچکدوم چیزی نگفتن از اول.نعمت بزرگیه واقعا.

من بابام اولا خیلی گیر میداد منم گفتم دیگ همینه الان همه میپوشن کله مانتو ها هم این مدله الان میپوشم دوس پسرمم گیر میده وای هنوز شوهرم نشده زیاد چیز نمیکنم تا ک مجردی هر جور خاستی بگرد شاید نزاشت شوهرت بعد ها عقده ای نشی خوبه

من جلو باز میپوشم چون با سنم بزرگه و نمیخام با مانتو جلوبسته از پشت بزنه بزنه بیرون زیرشم بلند میپوش ...

منم این مشکلو دارم🤕🤦‍♀️

مگه من چقدر باید آرزوهام کشته شن 😔🤕هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ی زخم نمیخراشیم ، ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم✌😂 من از نزدیک بودن های دور میترسم... وقتیفاصلهنباشهسختمیفهمی :/ اندکی صبر سحر نزدیک است ...  
پ خارجیا چکار میکنننننن؟؟؟!!

ما تو خارجيم يا فرهنگ خارجو داريم ؟؟؟ 

اينور و با اونور قاطي نكن هر كشور سيستم خودشو داره 

همونطور كه تو افغانستان كسي نميتونه تيپ ايرانو بزنه چرن كشش اون كشور در اون حده تهش باز زن ضرر ميكنه اينجا هم هيمنطور 

من می پوشم ولی زیرش یه زیر مانتویی بلند هم اندازه مانتو م میپوشم،به نظرت بده ؟

منم خودم واسم مهمه که پوششم کامل باشه اگه هم بخوام بپوشم زیرش بلند میپوشم ولی بابام کلا نمیخره

شوهرم میگه هرمردی به زنش اجازه میده اینجوری بگرده مطمعن باش خودشم اهل ی خطا و خلاف یا دید زدن هست مردی که غیرت داشته باشه رو ناموسش اجازه نمیده جیک و پوک زنشو همه ببینن

منم این مشکلو دارم🤕🤦‍♀️

خب باباتو قانع کن 

من خودم برام مهم نیست موهام معلوم بشه یا نه ولی به شدت روی اندامم حساسم و نمیخام جلب توجه کنه

مانتوهای جلوبازم اکثرا گشادن و راحت با زیری بلند بپوش

و به باباتم بگو که نمیخای با مانتو حلوبسته جلب تجوه کنی یا اندامت مشخص بشه

منم خودم واسم مهمه که پوششم کامل باشه اگه هم بخوام بپوشم زیرش بلند میپوشم ولی بابام کلا نمیخره

من خیلی سعی میکنم پوشم کامل باشه،

البته من ازدواج کردم و همسرم قبلا با این مانتو ها موافقت نمی‌کرد ولی وقتی دید زیر مانتو یه پیراهن بلند و جوراب شلواری ضخیم پوشیدم دیگه هیچی نگفت 

شوهرم میگه هرمردی به زنش اجازه میده اینجوری بگرده مطمعن باش خودشم اهل ی خطا و خلاف یا دید زدن هست مر ...

این حرفشون کاملا درسته ولی من برعکسشم دیدم مردی که سر و گوشش میجنبه و ... ولی انقدر ب زنش گیر میده و اجازه نمیده حتی تنها تا خونه باباش بره و خودش میرسونتش

یا خدااا چه مردای وقیهی و چه زن وقیه تری😓

بخدا دلم سوخت 

اون مردا خيلي كثيفن ولي مگه ميشه همه جارو خالي از ادماي كثيف كرد ؟؟؟ هستن همه جا 

بهتره ما زنا هودمون ارزش خودمونو حفظ كنيم 

انقد ديدم بيرون مرده زنرو از جلو نگا ميكنه رد كه ميشه بر ميگرده از پشت هم نگاش ميكنه 

فكر نميكنم هيچ زن عاقلي خوشش بياد از نگاه جنسي

2706