2703
2553
عنوان

بنظرتون این خواستگارم خسیسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بعضی لز مردا نمیدونن منم شوهرم با اینکه خسیس نیست دست و دلبازه اما نمیدونه اینجور مردا باید به ...

پس خودم هم باید بهش خط بدم...

چجوری هم خط بدم هم اونو بسنجم که نظر خودش چیه؟ 

2456
پس خودم هم باید بهش خط بدم... چجوری هم خط بدم هم اونو بسنجم که نظر خودش چیه؟ 

من هنوزم که هنوزه خودم باید بگم اینجا بریم و اینجا حتی واسه لباس خریدن خودشم من میبرمس براشم انتخاب میکنم یه مدت که باهات بود دیگه اختلاقتو یاد میگره میشه مثله خودت

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2714
من هنوزم که هنوزه خودم باید بگم اینجا بریم و اینجا حتی واسه لباس خریدن خودشم من میبرمس براشم انتخاب ...

چقدر حس آرامش داره نوشته هات :) 

منم این سری نظرمو میگم، مهم اینکه ببینم با دل رضا اون کار رو مایل انجام بده یا تو معذوریت قبول میکنه

منم احتمال میدم...  چون هیچیییی نگفت. بنظرم آدم خسیس حواسش هست اولاش خودشو خوب نشون بده

اره احتمالش خیلی زیااااده

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

سلام 

عزیزم شما با این اقا ازدواج کردید!!؟

منم همچین خواستگاری دارم 

۳بار رفتم بیرون دریغ از یه تعارف 

احساس می کنم خسیسه 

یه بارم زنونه اومدن 

ولی اونم هیچی نیاوردن 

حالا زنونه چیز اوردنشون برام مهم نیست  ولی قرار بیرون ،اونم ۳بار...

سلام  عزیزم شما با این اقا ازدواج کردید!!؟ منم همچین خواستگاری دارم  ۳بار رفتم بیرون در ...

بله😁

خداروشکر خسیس نیستند ولی خب اونجوری دست و دلباز  هم نیستند، یذره هم بلد نبودند. 

ولی شما سه بار رو دیگه شک کن. برای من فقط یک بار اتفاق افتاد. 

اینکه خانوم ها هم اومدن و چیزی نیاوردن جای تامل داره