2737
2739
عنوان

زندگی دخترخالم

| مشاهده متن کامل بحث + 2412 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمر باریکا هم منو لایک کنید تا برم و بیام  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2731

میگفت افتادم دنبالشو پیگیری و پرسو جو فهمیدم اون ساعتا میره مطب دکتر متخصص مغز و اعصاب، وقتی فهمیده بود ببا خانواده شوهرش مطرح کرده بود و پرسیده بود، جوری رفتار کرده بودن که به روش نیار و یه مشکل کوچیکه و... دخترخالم میگفت تا یه مدت از طریق خواهر شوهرم پرسو جو میکردم که چی شد، امروز رفت دکتر چی گفتن و اینا، ولی جواب درست بهش نمیدادن

❤️❤️❤️
2738

خلاصه صبر دخترخالم تموم میشه و قاطی میکنه و از اینا جواب درست درمون میخواد که پسرتون چشه؟ چرا مث آدم جواب منو نمی‌دید. اونام میگن که مشکل افسردگی داره ولی برید سرخونه و زندگیتون درست میشه و از این چرت و پرتا

❤️❤️❤️
ازدواج فامیلی چیه اخه ریسکش زیاده هرچی غریبه تر بهتر البته عاشق بشی فرق میکنه قضیش

مثلا فامیل دور بوده که شناخت داشتن این شده

وای به حال هفت پشت غریبه😕

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706