2726

سلاملطفا کمک کنید چیکار کنم من یه مجسمه ام حتی اجازه ندارم تصمیم بگیرم فرشامو بشورم جارو میکشم میگه ده دقیقه باید طول بکشه ظرف میشوری میگه 5 دقیقه طول بکشه

وقتی من هستم کار نکن به بچه برس....

وای خیلی زیادن حوصله ندارم بنویسم می خواستم امشب برم اما به خاطر گریه بچه ام منصرف شدم تا صبح

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

این که بابامه 

خدا صبر جمیلی بهت عنایت کنه 

بازنشسته که میشن دیوونه میکنن ما که حرات نمیکنیم جلوش جارو بکشیم وقتی میره بیرون میکشیم و گرنه دایما نظر میده

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

وا چ مرد بیخودیه😡😡

واسه من جدیدا تو آشپزیم دخالت میکرد هی زیر غذارو زیاد میکرد فکرمیکرد زودترمیپزه😄😄

منم یه شب شام نپختم گفتم خودت بپز ....دیگه کاری نداره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بابای منم از وقتی بازنشست شده به نظافت خونه گیر میده. ولی شوهرم وقتی دارم کار میکنم بخاطر اینکه ازش کمک نخوام خودشو میزنه به اون راه که یعنی اصلا حواسم نیست تو داری چکار میکنی. بس ک تنبله

یه وقتایی خودت رو بغل کن، بگو "دمت گرم این راه سخت و طولانی رو اومدی..."
کسی اسم ترکیه ای جدید شیک بلدع حلال کن اسی جان

تاپیک جدا بزن خیلی بی ربط بود حرفت ب موصوع تاپیک

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀

شوهر من هست ولي نه تا اين حد و در اين موارد

مثلا بره بيرون و بياد، همه چي رو چك ميكنه

براي يه موضوع هزار تا سوال ميپرسه( نه كه خودش دروغگو هست! اعتماد نداره)

تو همه چيز هم دخالت ميكنه غير مسايلي كه به خودش مربوطه

ميوه تو يخچال! ادويه غذا

ولي خب!! من بهش رو ندادم

خيييلي اذيت ميشم ولي كوتاه نميام

كوتاه بيام سوارم ميشه!! اختيار نفس كشيدنم ازم ميگيره

2706