2737
2734
عنوان

همسایه بیشعور نفهم

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 49 پست
عزیزم،مام تو حیاطمون ۳ تاشُ داریم برا همسایه ها  ولی چاره چیه اینو دیگه واقعا نمیشه چیزی بگی. ...

یه گل تو حیاط چیه شده برا ما 

بلوا کردن 

ولی برای صدای این هیچ مس هیچی نمیشه 

چرا چون با مدیر ساختموم دوسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا یی که دفاع میکنن گیر همسایه بد و نفهم نیفتادن

بهتره قضاوت الکی نکنیم :))

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید
ببین منم میدونم صداش چقدر رو اعصابه مخصوصا شب که میخوا بخوابی وای صدای کولر دست همسایتون نیست که ب ...

نه چون من فقط یه شب میتونم بخوابم 

اونم دوست دارم راحت بخوابم

2731

ما يه همسايه گير داريم

يعني تا حالا واسه همه چيز اومده اعتراض كرده!!!

اعتراض داشت به چكيدن اب دور موتور كولر ،حدودهاي صبح كه هوا خنك ميشه و موتور گرم هست!!!  چكه ميكرد ، ميگفت صداش اذيتمون ميكنه

واقعا ما نميتونستيم كاري بكنيم

جالبه از موتور كولر خودشون ميريخت رو موتور همسايه پايين تري

2738
 ما يه همسايه گير داريم يعني تا حالا واسه همه چيز اومده اعتراض كرده!!! اعتراض داشت به چكيد ...

من گیر نیستم خانم

اگر شما هم شب تا صبح مه وقت استراحت

صدای ژنراتور توی گوشت باشه اینو میگی

وای اسی همدردیم که منم از صدای کولر همسایه پایینی ارامش ندارم انگار رو سقف خونه جرثقیل وایساده پارسال بخاطراین صدا شبا چشم روهم نمیزاشتم قرص خواب اور میخوردم تا خوابم ببره رومم نمیشه بهشون بگم درستش کنن

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍

ببرتو بالکن دستگاهشو 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
وای اسی همدردیم که منم از صدای کولر همسایه پایینی ارامش ندارم انگار رو سقف خونه جرثقیل وایساده پارسا ...

من بهشون گفتم 

گفت که نمیتونم کاریش کنیم 

تحمل کنین

اخه بیشعوری تا کجا

بخدا بعضی چیزا دست خود ادم نیست ما کولرمون ابیه 

یه صدایی میده جوشکار اوردیم موتور عوض کردیم هرکاری بگی کردیم

چون فاصله داره کانال کولر به خود دریچه کلا صدا میده برای همه ام اینجوریه شرمنده همه ام میشیم ما😢ولی واقعا گرمه منم بشدت گرمایی که اصلا حالم بد میشه😢

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱
2706