2726
عنوان

اونایی که نی نی دارین توروخدابیاید

277 بازدید | 20 پست

سلام دوستان بچه 14 ماهه ام الان یه ماهه میخاد برای اولین باربلند بشه سرپا ولی هرچی تلاش میکنه نمیتونه خیلی دلم براش میسوزه خیلی دوس داره راه بره چهاردست وپاهم نرفت شما بچه هاتون اولین بار چجوری وباکمک چی بلند شدن چجوری کمکش کنم خودش پا شه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو رورویک گذاشتمش بعدشم از پشتی و مبل دست میگرفت بلند میشد از دیوار هم کمک میگرفت

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ما خیلی تشویقش میکردیم،پسرم یک سالگی با کمک مبل راه میرفت ولی الان۱۵ماهشه خودش راه میره ولی خیلی حرص میخورد وقتی نمیتونست پاشه،ان شاءالله تا یک ماه دیگه راه میره😍🌹

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤

اولین بار داداشش خوابیده بود،دستاشو گذاشت روی شکم داداشش وبلند شد.غصه نخور پسرمنم یکی دوهفته تلاش کرد تا تونست محکم بایسته.دوسه هفته بعدم دستشو گرفت به دیوار وایستاد. 

تاتی نباتیش کن تا کم کم پاهاش سفت بشه 

عصاره قلم و پای مرع و پودر سنجدم خوبه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

هروز 10دقیقه ببرش افتاب. مولتی مرتب بده.   پسراولی من یه ماشین بزرگ داشت دستشو میگرفت به اون بلندمیشد وایمیستاد بعد ول کرد کم کم راه افتاد11ماهگی.    دومی هی  به قول معروف دروازه وامیکرد. اونم الان11ماهشه قشنگ راه میره.    رمزش افتاب و مولتی 

دختر من دقیقا ۲هفته مونده به تولد یکسالگیش بدونه هیچ مقدمه ای پاشد و راه رفت من  و مامانم از تعجب چشمامون گرد شده بودو بهم خیره شدیم  آخه خیلی یهویی شد حتی نه از مبل گرفت و نه از دیوار  راستش رو بخواید یه لحظه ازش ترسیدم 😅😅😅

دختر من دقیقا ۲هفته مونده به تولد یکسالگیش بدونه هیچ مقدمه ای پاشد و راه رفت من  و مامانم از تع ...

دستشو به چی گرفت بلند شد این دستاشو میذاره زمین که بلند شه ولی نمیتونه

2706