2726

هووف درکت میکنم منم اینجوریم اونقد خوبی داره برام ولی دوستش ندارم و میترسم اخرش بد تموم شه بدبخت شم😟 اه حالم بهم میخوره از این سرد بودنام 

ویهان کوچولوم نفس مامان🥺👶💙

اگه دوسش نداری ادامه نده.گناه داره.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین اگه این نامزدت دست بزن داشت اخلاقش بد بود انقد ازش ایراد نمیگرفتی پس نزار به این مرحله برسه اون از تو سرد بشه.خواهرانه دارم بهت میگم .من این بلا سرم اومد حواست باشه .یادت باشه حرفمو

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم

عزیزم اشتباهت رو خودت میدونی 

با یه مشاور مشورت کن و سعی کن کمتر مقایسه کنی 

اگرم نمیتونی کنار بیای تمومش کنی بهتره واسه هردوتون

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین مرررسی🙏🏻 ❤️❤️❤️

خودتم می دونی

خیلی زود ولرد رابطه جدید شدی

باید به خودت زمان می دادی

حداقل ۵ ۶ ماه 

سوگواری می کردی بعد وارد رابطه تازه می شدی

الآنم به نظر من بهتره از نامزدت ۶ ماه زمان بگیری

اگه عاشقش شدی ادامه بده وگرنه خودت  و اون آقا رو آزار نده

این نیز بگذرد
چرا من عاشق نامزدم نیستم؟چرا خوبیاش به چشمم نمیاد و افسردم و فقط عیباشو میبینم؟چرا خستم انقد از زندگ ...

حتما با یک مشاور مشورت کن تا درمان بشی هنوز از رابطه قبلی نتونستی بیرون بیای یعنی هنوز تو سوگواری نکردی برای رابطه ی قبلیت و تو اون  موندی..........سوره مزمل رو بین محبت بین خودت و نامزدت سه بار روی یک چیز شیررین بخون  و بخورید

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین

باز شما...جدا میگم دلم برا اون پسره بنده خدا میسوزه هر روز ی تاپیک درموردش میزنید.شما نمیخایش و این کاملا مشخصه حالا هر روز ی سری چیزای منفی مسخره ازش پیدا میکنید و اینجا بیان میکنی ک از صدنفر چار نفر بگن اره حق با شماس و شما پیش خودت وجدانت راحت بشه و موجه کنی کارتو.تموم کن این رابطه رو بیشتر ازین پسر مردم و مسخره بلاتکلیفی خودتون نکنید.

2706