2737
2734
عنوان

سریال بچه مهندس

392 بازدید | 19 پست

عمرااااااا جواد جوادی با موموازدواج کنه...چون عقائدشون مث هم نیس...خدایی مرضیه بیشتر بهش میاد تا مومو

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای مومو انتخاب بازیگرشون ببببببدترینه خواستم براش تاپیک بزنم دیدم هست خدایش چرا این خانم رو بعنوان مومو انتخاب کردن آخه کجاش شبیه مومو بود جواد جوادی بهترین انتخاب بود چون  رفتارش و قیافش به نوجوانیش میخوره اما این 

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد
من از مرضیه بدم میاااد دلم مژگاند میخواست البته امشب یکمی نظرم تغییرکرد😧

آره با این انتخابشون واقعا آخه این کجاش به مومو میخوره 

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد
2738
عه این همون بچه مهندسه ایمشو هی میسنوما ولی نمیدیدم اصلا چطور شده مومو برگشته؟

مادرش مرده اومدن برای دفن وب خاطر قولشون پدره سر زد ب جوادگفت ما برگشتیم

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
شبا ساعت چند نشون میده؟ تکرارش روزا ساعت چنده؟

شبا ۲۱*۳۰

من اینوفیلمو خیلییی دوست دارم مومو رو دیدم این خانمو گذاشتن انگار دلمو دارن خراش میدن ببین چطور دارم حرص میخورم یکی نیست بگه بابا فیلمه😥

من ندیدم یکی بگه چی شد مومو برگشت ایران؟ چطوری شده؟

مادرش فوت شد اومدن برایدفن 

اصلا داغون بود 

پدرش امده میگ عشق اون موقع نفهمیدم😐

زنت ک مرد فهمیدی!!

مژگانم ک میگ جواد جوادی 😮

بعدم دست😐

بعید میدونم جواد سوالی ازش بپرسه

تموم سوالاتش توی همین چند لحظه گرفت

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2706