2733
2734
عنوان

مربا پزای حرفه ای بیان😵

105 بازدید | 12 پست

سلام دوستان، من همیشه مرباهام غلیظ میشه کسی میدونه برای هرکیلو میوه که ميخاد به مربا تبدیل کنیم چقدر آب باید باشه+???

من برای هرکیلو مربا یه لیوان آب و 1کيلو شکر می ریزم

طرز درست کردن مربا هم مهمه????

اب چرا میریزی لابه لا شکر بریز ۲۴ساعت یخچال بذار اب میندازه باهمون بپز مرباتو 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برعکس مرباهای من همیشه شل و آبیه در حالی ک آبش کم هم هست 😐

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
2728
اب چرا میریزی لابه لا شکر بریز ۲۴ساعت یخچال بذار اب میندازه باهمون بپز مرباتو 

خب من فقط برای مصرف خونم نیست فروشنده هم هستم مثلا نمیتونم یه حجم زیادی مربا و بزارم تو یخچال با ش که بمونه 😔

2738
بیا یکم باهم تعامل داشته باشیم تعادل تو مرباهامون برقرار شه😁

جونم برات بگه خواهر شیرینیشم اندازه س نمیدونم چرا شل میشه ک 

حالا برا تو چرا غلیظ میشه اینقد؟😕

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
خب من فقط برای مصرف خونم نیست فروشنده هم هستم مثلا نمیتونم یه حجم زیادی مربا و بزارم تو یخچال با ش ک ...

اهااا

همیشه مربا تو نیم ساعت میپزه امتحان کن یکمشو بریز تو پیش دستی با ته چنگال چیزی یه خط وسطش بکش اگه فاصله افتاد سریع جمع نشد وقتشه خاموش کنی بمونه غلیظ ترم میشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب