2733
2734
عنوان

هی دلم گرفته...

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 62 پست
همیشه واس منم سوال بوده😔

حتی دعاهامونم بی اثره

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
همه زندگیم به سختی بود ازدواجمم هم ک از ۲۰ سالگی دوست داشتم ازدواج کنم الان ۳۳ سالمه جور نشده

عزیزم تو باید محکم باشی زیر سختی های زندگی محکم باش هیچوقت زندگی رو واسه چیز دیگه نخواه فقط برای زندگی بخواه ناامید نباششششششش هیچوقت هیچوقن فکر خود کشی یا چیزه دیگم به ذهنت نرسه فقط محکم باش محکم باش محکم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی من نفهمیدم😐😁

هیچ چیز زندگی براحتی جور نمیشه

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
2728
ازدواجم کنی،ی اشغال باشه،بیشتر عذاب میکشی

احسنت👌👌👌

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

ای خواهر 

همیشه همین بوده کار دنیااا

یکی میبینی راحت کنکورش میده و شاغل میشه ولی ازدواجش هیچ به هیچ

یکی دیگه پدر یا مادر نداره ولی سریع ازدواج می کنه 

یکی دیگه ازدواج کرده حالا دربه در بچه اش نمیشه

بالاخره همه مون یه جای زندگیم می لنگه

ولی اونی که نه همسر نه مادر نه شاغل دیگه خیلی خیلی غصه داره

منم دوسش دارم نمیفهمه بخاطرش از همه گذشتم نمیفهمه دلتنگ و منتظرشم نمیفهمه نمیفهمه...

عشقت یه طرفس

2738
ای خواهر  همیشه همین بوده کار دنیااا یکی میبینی راحت کنکورش میده و شاغل میشه ولی ازدواجش هیچ ...

حرفت خیلی درسته

واین که اگه خدا بخواد جور میشه

مهم اینه ک نمیخاد

نه خاکبرسر میگه میفهمم ولی تو ادعا خیلی ببخشید میرینه

برو با یکی ک بخادت

حتما حکمتی تو عزیزم 

وقتی پیر شدیم مشخص میشه چی بوده.ک کار از کار گذشته

2706