2726
عنوان

پیداکردن کار

64 بازدید | 3 پست

سلام دوستان خوبین.به نظر شما این نرماله که یه آدم بخاطر بداخلاق بودن رییسش کارشوترک کنه؟من تو این مدت یه جا برای کار رفتم یه کارگاه بود.ننیدونم چرا بچه هاش بهم بی محلی میکردن و باهام خوب نبودن منم اذیت شدن نرفتم.یه جا رییسم هیز بود.یه جا طرف بی دلیل ازم خوشش نیومد مرخصم کرد.یه جای دیگم رییسش همش بهم توهین مسکرد.یه جا هم خوب بود کارش موندم یه هفته بعد واسه کارگاهش مشکل پیش اومد مرخص کرد همه رو.من همه ی این کارارو یکی دوروز بودم هر کدومو ول کردم.یه جابود راضی بودم خوب بود بخاطر کرونا تعطیل شد.الانم یه کارخوب پیدا کردم راضیم دارم ادامه میدم.ولی دوستان سوالم اینه که به نظر میاد من آدم ایراد گیر حساسیم؟این مدت بخاطر اینکه نتکنستم کار پیدا کنم از طرف اطرافیان ری اکشنای بدی دیدم و احساس بدی به خوم پیدا کردم.نظرشما چیه؟رفتارم آن نرماله؟

درمورد رفتارت چیزی ننوشتی که بتونیم آنالیز کنیم.بهتربودمثال بزنی.

اما منطقی نیست همه مدیرا و همکارای شما رفتاره خاصی داشته باشن!!!!

ضمنا وقتی شماخودت امکان کارآفرین بودن رو‌نداری باید طبق چهارچوب و قوانین شرکتی که هستی پیش بری😘.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درمورد رفتارت چیزی ننوشتی که بتونیم آنالیز کنیم.بهتربودمثال بزنی. اما منطقی نیست همه مدیرا و همکارا ...

ببین مثلا یه جا که بودم صندوقدار بودم.یه بار یه فیش اشتبا زدم مشتری اومد بقیه ی پولشو پس بگیره بعد رییسم جلوش با اشاره به من گفت این همینجوریشم گیج هست.همینجوری به من قر میزدن بداخلاقی میکردن.اصلنم باهام حرف نمیزدن.حرفشون فقط قرزدن بود

2728