2737
2734
عنوان

قتل رومینا

1406 بازدید | 44 پست

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ناراحت شدم فک کن تو خواب وب پدرش اطمینان کردواومد خونه...پدرش کشتش...پدره ۳۷ساله الانم زندان 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2728

‏داستان ‎رومینا اشرفی از هر طرف که نگاه میکنی دردناکه!اگر با دوست پسرش ازدواج می‌کرد دائما از طرف مردم سرزنش میشد که چرا تو سن کم ازدواج کردی و بی‌خانواده‌ای و...وقتی هم برگشت به سمت خانواده بازهم بخاطر حرف مردم و خریت پدرش جونش رو ازدست داد!حرف مردم و حرف مردم و حرف مردم...| @Codeine |

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
2738

کی بود؟چرا و چجوری به قتل رسیده؟؟

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
بهتره بگی حماقت رومینا و پدرش!

حماقت رومینا چرا ی دختر ۱۳ یاله چ میدونه اخه

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
خیلی ناراحت شدم فک کن تو خواب وب پدرش اطمینان کردواومد خونه...پدرش کشتش...پدره ۳۷ساله الانم زندان&nb ...

تومحلشون پر شده همون ملتی بیشعور بیکار که واسش حرف دراوردن الان دارن واسش عزاداری میکنن بی کارا

⚘دوستای گلم لغوکاربری کردم بهتون هرازگاهی پیامک میدم .
خیلی ناراحت شدم فک کن تو خواب وب پدرش اطمینان کردواومد خونه...پدرش کشتش...پدره ۳۷ساله الانم زندان&nb ...

وقتی پلیشا پیداش کردن داشت التماس میکرد که به خانواده تحویلش ندت

نویسنده کوچولوی سایتتونم♡
2706