2737
2734
عنوان

چقدر من بدبختم بخدا

164 بازدید | 15 پست

تو عید داداشم از کرج با زنش با قطار اومدن میخاست بیاد نزاشتم تاپیکش هست

الانم آبجیم زنگ زده ما آبادانیم داریم میایم ما خودمون جز شوهرم هیچکی بیرون نمیره جز چندبار دکتر واسه سقطم.

حالا واقعا موندم چیکار کنم هم دلم بهش بگم نیا هم اینکه نمیتونم ریسک کنم اصلنم مراعات نمیکنن

تو دو راهی بدی گیر کردم 

من چون مادر ندارم پدرمم خونه زندگی درست و حسابی نداره این آبجیم هر وقتی بیاد.میاد خونه من

خواهشا توهین نشه 

فقط راهنماییم کنید

کاربر سابق_عروسکصورتی_مهربان_شروق_یاسمین._اینا همه کاربریم بودن ترکیدن😁😐

عزیزم بدون رودروایسی به خواهرتون بگین نیان 

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بگو شوهرت حساسه نیان  بگو از وقتی کرونا اومده همش تو قرنطینه هستیم

میدونه نمیدونم رو چ حسابی بلند شدن اومدن

2731

خوب اگه اونام مثل شما همش تو خونه بودنو جایی نرفتن چیزی نمیشه

فقط بهشون بگو تو راه از ماشین پیاده نشن...همراه خودشون اب ببرن بین راه دسشویی عمومی نره...رستورانم نرن همه چی همراشون باشه 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
عزیزم بدون رودروایسی به خواهرتون بگین نیان 

میترسم ناراحت بشه😔خودش میخاد پیشم بمونه خانواده شوهرش رعایت نمیکنن خودشم مریضه یعنی اومده پیشم ک خدایی نکرده مبتلا نشه

خوب اگه اونام مثل شما همش تو خونه بودنو جایی نرفتن چیزی نمیشه فقط بهشون بگو تو راه از ماشین پیاده ن ...

متاسفانه شوهرش مراعات نمیکنه اصلا پاساژ گردی با آبجیاش و خواهر زادهاش الانم خونه گرفته بودن آبادان ی مدت پیشم اردبیل بودن ولی آبجیم همه ش تو خونه ست میگم چ فایده 

بگو فلان فامیل شوهر مریض شده به خاطر کرونا ما هم مشکوکیم شوهرم گفته به هیچ وجه نه بریم نه کسی بیاد بعدا خون بقیه نیافته گردنمون!باشه ایشالله بعد کرونا بیاین حداقل بتونیم بریم بگردیم الان خونه به خونه که خوش نمیگذره 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2738
بگو فلان فامیل شوهر مریض شده به خاطر کرونا ما هم مشکوکیم شوهرم گفته به هیچ وجه نه بریم نه کسی بیاد ب ...

نمیدونم بخدا حالا من وقت دکتر دارم واسه بقایا.

گفتم تا برم و برگردم😔

عزیزم منظورم شماها نیستید ها ناراحت نشو ولی میگن از هر چی بدت بیاد سرت میاد، دیگه خیلیییئ حساس نبا ...

آخه شوهر و بچه هاش اصلا بهداشت رو رعایت نمیکنن واسه همین میگم

آخه شوهر و بچه هاش اصلا بهداشت رو رعایت نمیکنن واسه همین میگم

در چ حد رعایت نمیکنن مثلا؟ دیگه از دسشویی میان بیرون دستهاشو ن رو نمیشورن؟ یا با کفش تو خونه راه میرن؟ و.....

عیب نداره گلم اگه شوهرت قیافه نمیگیره بزار بیان خب خواهرته لابد دلش واست تنگ شده

خدا رو خوش نمیاد بگی نیایید بخاطر ه کرونا

در چ حد رعایت نمیکنن مثلا؟ دیگه از دسشویی میان بیرون دستهاشو ن رو نمیشورن؟ یا با کفش تو خونه راه میر ...

متاسفانه شوهرم میره تو قیافه.ن در اون حد رعایت میکنن بهداشت این ایام رو میگم راحت میرن بازار گردش تفریح مسافرت من پنج ماهه بخدا جز واسه چندبار دکتر جایی نرفتم واسه خودم نمیترسم بچه کوچیک دارم.

اسی منم بچه کوچیک دارم اگه رودرواسی داری بذاربیان 

ولی ازشون بخوا به بچت دست نزنن بااحترام

مایع ضدعفونی بزن خونت

دستاشونو بگو بشورن و رعایت کنن کلا

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
اسی منم بچه کوچیک دارم اگه رودرواسی داری بذاربیان  ولی ازشون بخوا به بچت دست نزنن بااحترام ما ...

الان ب شوهرم گفتم گفت اصلا حق ندارن بیان ما این همه مراعات میکنیم اون اصلا عین خیالشون نیست چرا بیاد ب خاطر ی مشت آدم بی فکر خانوادمو درگیر کنم.

گفت بگو این شرایط از بین بره بیاد یک سال بمونه قدمش رو چشم

2706