2726
عنوان

رفتار بد مادرم

311 بازدید | 27 پست

من یه دختر 14 ساله هستم که مادرم رفتارش باهام خیلی بده مثلا میگه 

من چه گناهی کردم تو دخترم شدی یا تف تو اون روزی که تو به دنیا اومدی 

خیلی منو با بقیه ی دختر های همکلاسیم مقایسه میکنه این رفتارش واقا باعث شده اعتماد به نفس نداشته باشم و تازگیا به فکر فرار از خونه ام     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط لطفا فرار نکن!!!!!

تو مدرستون مشاور قابل اعتماد ندارین؟یه وقت نری سراغ کسی که برگرده به مادرت بگه و وضعتو بدتر کنی!فقط با کسی حرف بزن که قابل اعتماد باشه و بتونه کمکت کنه!

من همین یه دونه ام!
2728

یک عدد داس که داره ازش خونت میچکه تصور کن!!! کردی؟!! دیگه فکر فرار ب کله ات نمیزنه😁

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

بیرون هیچکس منتظرت نیست که مهربون تر از مادرت باشه .... 

عزیزم منم ۲۰سالمه،خواستم همینکارو کنم ولی دیدم آینده ی خودم نابود میشه...فعلا بزن به بیخیالی باهاشم بحث نکن.ایشالا درست میشه

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
سر چه موضوع هایی اسنارو بهت میگه؟؟؟

اینطوری راه نرو چرا اینجوری میشینی چرا خواهرت رو نمیگیری تو حق نداری با فلانی دوست باشی از این چیز ها می خوای پول جمع کن بخر اممم و از این جور چیزا   

هیچ مامانی بد بچه شو نمی خواد حتما ناراحتی کردی بلد نیست درست حسابی تنبیه ت کنه میاد از این حرفا میزنه، چند سال دیگه که از این سن حساس بگذری همین مامانتو با یه دنیا هم عوض نمی کنی، مهربون و مودب و صبور باش همه چی حل میشه، بعد ببین مامانت باهات چجوری حرف میزنه

یکم از رفتار بد خودت با مامانت بگو گرچه صد درصد سرکاریه

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2706