2726

تو تاپیکای قبلم گفتم

بابای مذهبی نمای سختگیر که همش زن صیغه میکرد. ۱۲ سالگی فهمیدم و له شدم

۱۸ سالگی سال کنکورم متوجه خیانت مادرم شدم و مردم

الانم ۱۹ سالمه. چیزی که همیشه ازش میترسیدمو به مامانم هشدار میدادم پیش اومد

اون آدم غیرتی و روانی که از قضا پدرمه، متوجه خیانت مادرم شده...

نمیدونم خون راه میوفته.‌.نمیدونم چی میشه...

نمیدونم امشب که بیاد خونه چی میشه فردا چی میشه

فقط اینو میدونم از شدت استرس و حال بد تو هر لحظه صدبار جون میدم

۷، ۸ ساله که دارم میمیرم

این آخری تیره خلاصه

دیشب میخواستم برم حموم جفت رگامو بزنم نتونستم. ب خاطر خواهر کوچیکم نتونستم

اینجا بهم میگفتن ازدواج کن برو راحت شو. خواهرمو چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد من چیکار کنه تنهایی؟؟؟

دعاکنید با هم بمیریم. دیگه بقیش مهم نیست

توروخدا اگه از ادمتون مطمئن نیستین ازدواج نکنین بچه دار نشین. لعنت به این دنیا به تفکر مردسالاری. به چیزهایی که به دروغ وارد این دین کردن

لعنت به من که تا حالا نتونستم خودمو بکشم

دعا کنید بمیریم

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دو نفر دیگه یه کاری کردن شما دوتا بمیرین ؟ 

نگو عزیزم خدانکنه ، مطمعن باش این روزا هم میگذره اروم باش

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

خدا به بزرگی خودش راه نجات تو و خواهرتو بده ...

چیزی کعوص داره گله نداره بابات 8 ساله خیانت میکنه مامانت یکساله .هنو هفت سالش مونده .پرروباشین برا باباتون .گرچه هردو خطا کارن

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷

الهی بمیرم شما باید الان جوونی کنی و از زندگیت لذت ببری😔

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2706