2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چجوری بدون اندوسکوپی ورم معده رو تشخیص داده؟؟

ورم معده سرطان نیست زخم معده ممکنه سرطان باشه

من هرجفتشو داشتم 

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
چجوری بدون اندوسکوپی ورم معده رو تشخیص داده؟؟ ورم معده سرطان نیست زخم معده ممکنه سرطان باشه ...

زخم قبلا داشتم 

اما همیشه یه کم دل درد از بچه گی داشتم 

حالت تهوع دارم دل پیچه 

دکتر گفت از استرس 

زخم قبلا داشتم  اما همیشه یه کم دل درد از بچه گی داشتم  حالت تهوع دارم دل پیچه  دک ...

اره خوب معده واقعا تاثیر مستقیم با استرس داره

من اون سالی که کنکور داشتم همه درد و مرضا اومد سمتم

اروم باشه

سعی کن داروی گیاهی بخوری

چون هرچقدر قرص بخوری برای کبدت بده

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2738

منم زخم داشتم ورم داشتم عفونت داشتم هربار که معده درد می گرفتم باحالت نیمه بیهوشی میرفتم بیمارستان ولی بعددکترم منو بستری کرد یه بیست روزی خوبه خوب شدم الان سه ساله نمی دونم درد چیه شما هم یه دکتر خوب پیدا کن خیلی سخته دردش انشااله که خوب بشی