2737
2739
عنوان

پدر شوهرم بلاخره پاگشام کرد😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1742 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه میگن ی چیزی ببرم مثه پارچه اینا😕😕😕

نه فقط یه جعبه شیرینی، سوغاتی هم فقط چون راه دور هستی ادب حکم‌میکنه سوغاتی ببری وگرنه اونم‌نمیخواست ، اونا بشما باید کادو بدن

2728
کی گفتع عروس میره پاگشاا باید چیزی ببره این حرف مسخره ها چیه بعد یک سالو نیم دعوت کرده حالا ی چیم بب ...

اره کادو ببری ضایس ن؟؟من میگم میوه شیرینی ببریم بسه باوا یا اگه خیلی هنر کردیم ی کادو کوچیک واسه خوده داماد ...مثلا ی پیراهن

2738

من واسش قوري كتري بردم رسم نداريم ولي خودم از اينكه ميخاستن بهم كادو بدن خجالت كشيدم دست خالي برم خلاصه حيف اون كتري قوري ك از جيب بابام دادم هيچي بهم ندادن بعد ك خاستم بيام خونه كلي رفتن تو اتاق پچ پچ كردن ي كادو واسم اوردن هه اصرار ك بازشم كن ابروم رفت خودشو كادوش خسيساي فوق پولدار

خدایا خیلی شکرت......
ن دیگه هرچیمیگفتن بیا من نرفتم دیگه البته مامانمم نمیزاشت 

مگه نامزد و محرم نیستین 

کاش راحت بودین 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
ن از همونجا بخریم 😂😂😂😂بلاخره مهمونی دیگه دست خالی نمیشه رفت ی گردان آدم 😂😂

دختر همون شیرینی با یه گلدون حرفه ایه شیک بگیر..باکلاس...همونجوری اونوقت روت حساب میکنن ک خیلی لطیف و باکلاسی😎

هیچی شیرینی تهرانم که سوغاتی خاصی نداره اونا باید هدیه بدن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706