2733
2734
عنوان

شوهر عصبی!!

162 بازدید | 9 پست

سلام دوستای گلم من تازه اومدم اینجا

راستش من شوهرمو خیلی دوست دارم اونم منو همینطور ولی  اگه عصبی شه جلوی هرکسی ک باشه سرم داد میزنه با صدای بلند که همه متوجه میشن من خیلی صبورم خیلی کوتاه میام ک عصبی ترش نکنم بعد از دو دقیقه حالش خوب میشه تو جمع با یه بوسیدن پیشونیم یا توجه بهم ازم عذرخواهی میکنه خیلی ازش میخوام میخواد بحثم کنه اروم جوری ک خودمون دوتا متوجه شیم من وقتی عصبیه ارومم سعی میکنم اروم باشه ولی اون اصلا به این قک نمیکنه تو اون لحظه ک داره ناراحتم میکنه بعد میفهمه انگار یهو جنون میگیره  بعد اروم میشه به خودش به من به همه فحش میده بعد ک خوب شد پشیمون میشه البته از اول اینجور نبود من یه دروغ بهش گفتم وقتی ماموریت بود با دو سه تا همکلاسیام رفتم کوه به دروغ گفتم خونه ی دوستم میرم چون دوست داشتم برم اون اجازه نمیداد مقصر خودم بودم اما بعد از اون رفتارش باهام عوض شد سیگاراش بیشتر شد میگه موندم چون دوست دارم ولی واقعا عصبی بودناش داره پیرم میکنه من دوسش دارم زندگیمو دوست دارم بهترین مرد دنیاست ولی وقتی عصبی میشه یه آدم دیگست ازش میترسم از بددهنیش تو عصبانیت متنفرم اینم بگم 25 سالمه اون 29 شهریور چهارسال میشه کنار همیم ولی واقعا برام داره سخت میشه

سعی کن خیلی محتاطانه عمل کنی تو جمع . زنداداش من با داداشم اونجور رفتار کرد الان خداروشکر داداشم بهتر شده

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

شوهرمنم همینطوره خسته شدم

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دست بزنم دارہ؟

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
2738
نه اصلا فقط لفظی

تو جمع زیاد باھاش حرف نزن بی محلی ھم نکن خیلی عادی ولی سنگین رفتار کن نتیجہ شو میبینی سعی کن ازش دورتر بشینی یا با بقیہ سرتو گرم کنی اینطوری میبینی چقدر تاثیر دارہ

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم