2733
2734
عنوان

کیا بدون علاقه دارن زندگی میکنن؟

212 بازدید | 8 پست

منظورم از بدون علاقه این نیست که از طرف کینه داشته باشین و با نفرت و بحث و دعوا زندگی کنید 

منظورم اینه مثلا یکی از اول علاقه چندانی نداشته بیشتر انتخابش منطقی بوده و بعد از ازدواج هم به همون شکل جلو رفته 

کسی هست که زندگیش بیشتر منطقی باشه نه احساسی؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ببخشین میشه بپرسم چرا حد در نظر گرفتین؟

بله.چون وابسته نشم عزیزم جون زندگیم قلبم احساساتم به ی مرد وابسته نباشه ک اگه یروزی حالا یا رفت یا خیانت کرد یا مرد یا هرچیزی من کوچکترین لطمه ای بهم نخوره.کلا از اولم بهش گفته بودم عاشق نیستم اما تاحدودی دوستش دارم خودشم خبر داشت ولی اینقدر عشق چشاشو کور کرده بود ک مخالفتی نداشتو نداره.مثلا اونجوری نیستم ک بگم اگه با فلانی ازدواج میکردم عاشقش میشدمو اینا کلا نسبت به مرد جبهه خاصی دارم بنظرم نباید از لحاظ،احساسی ازش ضعیفتر باشی وابسته باشی چون اونموقع زن لطمه میبینه.قبول دارم ک طرز فکرم شاید اشتباه باشه ولی این درصدیش ژنتیکیم هست کلا طرف مادرم همینجوری هستن خانوما به مرداشون اصلا ن رو میدن ن وابستن تازه شوهرا واسشون میمیرن

محکم بشین دلم این دور اخره