2410
2553
عنوان

مادرهای که کودک 3 ساله دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 30 پست
شغلتون چیه و ساعت چند میرسید خونه؟

دوتا بچه دارم یه شش ماهه یه دوساله و شوهرمم تو خونه اس همش خونه رو میریزه بهم 

کارای نمدی و طراحی عکسای آتلیه ای هم گاها انجام میدم 

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتا بچه دارم یه شش ماهه یه دوساله و شوهرمم تو خونه اس همش خونه رو میریزه بهم  کارای نمدی و طر ...

به هر حال بچه نیاز به بازی و اموزش داره. من اعتقاد دارم هر چقدر بهش یاد بدید کمه. اصلا هم قبول ندارم که میگن اینو یاد ندید اونو یاد ندید اتفاقا آموزش اگه کودک محور باشه بشدت تو هوششون موثره. یعنی بچه شما دوست داسته باشه رنگهارو یاد بگیره علاقش به نقاشی باشه علاقش به یادگیری انگلیسی باشه و شما سوقش بدید مطمینن بهترین بازدهی رو داره. بازی هست در کنارش باید حتما بازیهای مفید و اموزشی باشه در جهت علاقه کودک

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2456
به هر حال بچه نیاز به بازی و اموزش داره. من اعتقاد دارم هر چقدر بهش یاد بدید کمه. اصلا هم قبول ندارم ...

برای بچه دو ساله چه اسباب بازی هایی خوبه؟خمیر بازی خوبه براش؟

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم
بازی که باید هی برم دخترش بشم خاله بازی کنیم ولی تمرین های تمرکز و توجه باهاش انجام میدم از ۲ سالگی ...

میشه بگی تمرین ها چجوریه؟

هر چقدر زودتر یادبگیرن درکش رو هم در کنارش خواهند داشت. دیگه اونم بستگی به علاقه بچه داره. اینطوری ن ...

خب بنطر من بچه ای که درکی از اعداد و شمردن نداره بهش عددم یاد بدی انگار یه شعر یاد دادی ولی دخترمن الان هی میپرسه ما چندتاییم یا فلان چیز چندتان خب وقتی این سوالارو پرسید متوجه شدم الان امادگی یادگیری داره و یادش دادم خیلی زود هم یاد گرفت مثلا ستاره میکشم تو دسته های سه تایی چهارتایی و ‌.... درست دسته بندی میکنه. اعداد رو بلاخره یاد میگیرن چه بهتر که بموقع باشه و درکش کنن حالا واسه هرچیزی صدق میکنه 

2714

متنم پسر 3 ساله دارم اعداد تا 60 بلده. اشکال هندسی و نقاشی هم بلده. املا حرف میزنه

من ملکه دریا هستم! فهمیدی؟ ملکه دریا! من بر دریا سلطنت میکنم! یعنی فقط تو ملکه هستی؟ نه! تو هم ملکه هستی. ملکه زندگی خودت! چرا؟ چون تو ارزشمند ترین فرد زندگی خودت هستی. ملکه خودت باش! دوست عزیزم که امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست. می می ناز از کاربران قدیمی بودند که به دلیل سرطان سینه فوت کردند. مامان ترنم سال 89 به همراه همسر و دخترشون در سانحه هواپیمای ارومیه فوت کردند.  حالا لطفا برای روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان صلوات بفرست. حالا تو که دل مهربانی داشتی و برای کسانی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم تا آرزو هایت براورده شود. تو هم برای براورده شدن آرزویم دعا کن.  امریکا پرچم کشورت شورت ماست!
هر چقدر زودتر یادبگیرن درکش رو هم در کنارش خواهند داشت. دیگه اونم بستگی به علاقه بچه داره. اینطوری ن ...

دقیقا بچه باید علاقه نشون بده دخترمن یک سالونیمش بود من شروع کردم به آموزش رنگ بعد مثلا میگفتم این قرمزه بکش رو کاغذ رنگش رو ببین میگفت نه این سبزه و هرچی من میگفتم اون میگفت نه این مثلا آبیه منم دیگه اصرار نکردم و آموزش رنگ رو گذاشتم کنار دقیقا دوسالگی بدون اینکه من بهش یاد بدم خودش رنگارو بلد بود اتفاقی تو بازی گفتم آبی رو بده دیدم درست داد هرچی ازش پرسیدم دیدم درست میگه اینجا بود که فهمیدم دخترم خودش زمانش که برسه هرچیزی رو یاد میگیره منم تمرینای دیگه باهاش انجام میدم

از ۱۸ ماهگی تا دوسال رنگها اعداد تا ۱۰

الان ۲ سال و ۹ ماهشه  اشکال هندسی و اعداد تا ۲۰

نقاشی که میکشه 

رنگ انگشتی داره رو شیشه بوفه میکشه 

غذای حیوانات مثلا ماهی اب میخوره تو دریا زندگی میکنه

ببعی چمن و علف میخوره 

پازل ۹ تیکه درشت یاد گرفته اینحوری که ابر تو اسمون بالاس 

پس ابن تیکه پازل بالا قرار میگیره

بقبه تکه ها بر اساس رنگ کنار هم .

چندتا دست داریم چندتا پا داریم 

چند تا انگشت 

انواع غذاها  .  مثلا اگه لوبیا باشه و گوشت میگه لوبیا پلو میخوای درست کنی 

شعر هم بلده  اتل متل 

اقا خرگوشه

اینجا کجاست خونه ماست

یه توپ دارم فلقلیه

ببعی

خودش برامون قصه میگه  مثلا زرافه 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706