2726
عنوان

دختر مجرد سن بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 3102 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگی نیاز ب اب غذا حتما برا زنده بودنه اما نیاز جنسی اهمیت نداره 

نیاز جنسی اهمیت داره اما نه به اندازه ای که اگه تامین نشد به هر دلیل آدم سرشو بزاره زمین بمیره .چرا حضرت علی به جوونی که نیاز جنسی داشت و شرایط ازدواجو نداشت توصیه کرد نماز شب بخون یعنی این نیازو میشه با کارهای جایگزین دیگه تعدیل کرد .خیلی آدما دارن بدون تامین این نیاز زندگی میکنن .

من میگم ادم هزارتا کلاس بره هنرهای مختلف یاد بگیره اما که چی تا کی بره این کلاسا حس مادر شدن این که ...

انسان هفتاد ساله می‌ره ورزش ، یوگا که سالم بمونه و روحیش خوب باشه ، با یادگرفتن یه چیزی و ورزش کردن آدم حس خوبی به خودش پیدا می کنه پس همین داشتن احساس خوب به خودت می تونه انگیزه باشه ، درمورد بچه هم می تونه بچه ای به فرزندی بگیره یا .... . امیدوارم که یه همسر خوب براتون پیدا بشه و خوشبخت بشید.

دوستان این بحث خیلی پیچیده نیست که دعوا کنیم سرش

ازدواج نیازه

ازدواج درست (و نه نادرست) یکی از ملزومات زندگی ادمه.

اما کسی که براش موقعیت ازدواج نیست به هردلیلی باید ازین زمان مجردی نهایت استفاده رو ببره.. و شادی و خوشبختی خودش رو مشروط به متاهل بودن نکنه...

مطمئنا مجردی که به تنهایی احساس خوشبختی نداشته باشه قرار نیست با ازدواج احساس خوشبختی کنه...

اما این رو نمیشه انکار کرد که ازدواج کردن مهم نیست... یکی از ارکان مهم زندگی هست

سلام من یه دختر ۳۵ ساله هستم  از نظر من اذیت میشی  هر کس از راه میرسه یه چیز میگه شاید منظوری ندلشته باشن ولی خیلی اذیت میشی مخصوصا اگه خواهر کوچیک تر از خودت داشته باشی تا وقتی ازدواج نکرده میگن بخاطر تو داره خواستگار هاشو رد میکنه و وقتی ازدواج میکنه میگن خوب حق انتخاب داشت به نظر من مورد خوبی بود ازدواج  کن نزار خودت با دست های خودت اذیت بشی  خودت سعی کن به مسجد بری ودانشگاه بری و کلا تو اجتماع باشی و به خودت  بزس و به روز بگرد عزیزم