2726
عنوان

اگ عکس توگوشی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 73 پست
ممکنه رابطه داشته باشن؟ من اگ همچین چیزی ببینم اتیشش میزنم خیانت چیزی نیست ک بگم درست میشه یا بخیال

خودمم ب همین شک دارم😣

دعا کنین مستقل شیم از دست مادرشوهر خلاص شم🥺دلم خونه ای ک جهیزیمو بچینم میخاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احساس میکنم میبینتش توشهر.😔نمیتونم اروم شم

بیخیال بابا 

مردم زن طرف میشن ک قبلا دختر خاله دختر عمش زنش بوده عسن خیالشون نی بعد تو گیر دادی ب دوست دختر 

ولش😁

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
2728
من بعد ازدواج چندبار پیام داده بود ب شوهرم حتی روزی ک رفته بودم زایمان ب شوهرم زنگ زده بود بیا اروم ...

اوه مای گاد، آرامش   

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 
واس قبل عقدمونه.نمیدونم چرانگفته خیلی ازش عکس بود

عزیزم شوهر منم نگفته بود. مثل اینکه با دختر خالش یه فکر و خیالایی داشتن اما خب همو نپسندیدن و نشد. منم پیاماشونو و خوندم دوران عقد ولی الآن هنوز بعد از ۵ سال به روش نیاوردم

اوه مای گاد، آرامش    

اره واقعا ب منم تازه داره میگه میگه گفتم بچه شیر میدی عصبی میشی

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
واس قبل عقدمونه.نمیدونم چرانگفته خیلی ازش عکس بود

شاید اصلا ندیده که تو پوشه مونده. تو گالری که نبوده. 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
عزیزم شاید یادش رفته؟ 

اخه چرا یادش بره یبار هم توگالریش بود وچتای تلگرامش ک فهمیدم وداد بیداد کردم پاکش کرد.ولی نمیدونم توفایلا چرا هنوز پاک نکرده

دعا کنین مستقل شیم از دست مادرشوهر خلاص شم🥺دلم خونه ای ک جهیزیمو بچینم میخاد
2706