2737
2734
عنوان

پلوپز خوب

1272 بازدید | 15 پست

یه پلو پز خیلی عالی معرفی کنید قیمتش مهم نیست فقط پارس خزر نباشه به جز مارک پارس خزر

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولدوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😍😍😍تو دلی های مامان عاشقتونم وخداروشکر بابت داشتنتون و روز شماری میکنم برا دیدن روی ماهتون 

فلر ویداس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سون استار دارم از این شیش هفت کاره ها هس

پلوپز و آرام پز و بخار پز و سرخ کن و کیک پز و سوپ پز و.....

شیش ساله دارمش راضیم 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738

سلام..

دلیل اینکه چرا پارس خزر را انتخاب نمیکنید نمیدانم..

اما..

پارس خزر به نسبت قیمتی که داره محصولات با کیفیت و قابل رقابتی به بازار عرضه میکنه..و از نظر فنی کیفیت مناسبی داره..

و برای خرید یک پلوپز خانگی..به نظر رو همان پارس خزر تمرکز کنیم مناسب تر باشه.  

من كه پارس خزر دارم شرمنده مارك ديگه اي نميشناسم كه خوب باشه اومدم تاپيكت گفتم بي جواب ترك نكنم اين ...

ممنون لطف کردی اره پارس خزر خوبه میخوام ببینم بهتر از پارس خزر هست یا همون پارس خزر بگیرم 🙏🙏🙏

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولدوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😍😍😍تو دلی های مامان عاشقتونم وخداروشکر بابت داشتنتون و روز شماری میکنم برا دیدن روی ماهتون 
سلام.. دلیل اینکه چرا پارس خزر را انتخاب نمیکنید نمیدانم.. اما.. پارس خزر به نسبت قیمتی که داره م ...

اره پارس خزر خیلی عالیه اکثرا پارس پیشنهاد دادن فقط میخواستم ببینم بهتر از پارس مارکی هست یا نه همین

2706