2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بیخیال ایشون پنهانی کلاسهای استاد منو میاومد !! در کل مطالبش 1200 میارزه ولی خوب جمع اوریه دیگه& ...

استاد شما کیه؟

اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی،لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!
فیزیک کلاسیک منحل شدها ! اون فیزیکی که مدرسه میخونیم به درد لا جرز میخوره هاااا

فیزیک کلاسیک کی منحل شد ک ما نفهمیدیم😆 خواهرم فیزیک کلاسیک منحل نشد، بلکه فیزیک کوانتوم وارد شد و معنای فیزیک رو گسترش داد

دومن. فیزیک کلاسیک، چیزی ک بدست امثال نیوتن توضیح داده شد منحل شد که فلسفه جذب اقای شریفی جاشو بگیره؟ عقلم خوب چیزیه.

ترک آرزو کردم... رنجِ هستی آسان شد
2728
استاد شما کیه؟

علیرضا همتی .نماینده رسمی موسسه  ان ال پی امریکا در ایران .یعنی امتحان داده مدرک بهش دادن استاد هیپنوتیزم ولی شریفی فقط سواد چاله میدونی داره .اسمشو بزنید میاد

خب من با ادمی ک اصلن نمی دونه قانون پایستگی انرژی چی هست صحبتی نمی تونم بکنم موفق باشین🌷

باشه با همون کتاب های مدرسه فکر کنید که بیشتر میدونید

شما بیشتر موفق باشید🌸

اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی،لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!
2738
فیزیک کلاسیک کی منحل شد ک ما نفهمیدیم😆 خواهرم فیزیک کلاسیک منحل نشد، بلکه فیزیک کوانتوم وارد شد و م ...

علم اصلی دست یه سریها توی دنیاست دسته اون ادمای کله گنده  .مثلا میگن تسلا یه چیزهایی میدونسته .واسه ما علم دست هزارم رو دادن یاد بگیریم همین فیزیک و ریاضی ... هزار سال باید بگذره یه لامپ روشن کنیم ...

علیرضا همتی .نماینده رسمی موسسه  ان ال پی امریکا در ایران .یعنی امتحان داده مدرک بهش دادن استاد ...

ولی ایشونم چندتا مدرک داشتن ک والا الان دقیق یادم نمیاد. درهرصورت نتیجه مهمه که داره نتایج میده

اره امیر شریفی حرف زدنش خوبه اکثر حرفاشم از عباس منش گرفته 

آره همشون حرفاشون از یه منبع هست چندین کانالاستادا رو من عضوشدم دیدم همشون حرفشون یکیه هیچ فرقی نمیکنه مثل کتابا هر کدومو میخری میبینی همش یکیه یه حرفو دارن میزنن منتها بیانش فرق داره

2706